Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem jött három napja széklet....

Nem jött három napja széklet. Mit tegyek? Veletek volt már hasonló, nem szoktatok idegesek lenni?

Figyelt kérdés

legutóbb Csütörtök este volt székletem azóta semmi. Ti ilyenkor nem vagytok idegesek? Mit szoktatok tenni?

Már kezdek egy kicsit ideges lenni, mivel holnap suli, és ott nem akarok menni WC-re.


F/17


2012. jún. 3. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

napi 3 és heti 3 - ami elfogadható. egyél szilvalekvárt. azt mondják, az jóó. vagy magnézium pezsgőtabletta..


vagy ha felkelés után megiszol egy pohár meleg italt. Ez lehet koffeinmentes- vagy gyümölcstea, de akár egy kis citromlével és mézzel ízesített meleg víz is. A lényeg, hogy jó meleg legyen, mert ez serkenti a bélműködést.

2012. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz beöntéssel. Az fellazítja a székletet.
2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyél jó sok asztalt gyümölcsöt!

egyébként nyugi, nekem volt, hogy 1 hétig nem volt székletem, adtak egy hashajtót, de az sem használt, és akkor az aszalt szilvától meg sikerült sz4rnom.

egyébként igyál sok vizet (lehet meleg is), mozogj, ne egyél túl sokat pár napig!

egyébként mi bajod a suliban wc-zéssel??


21/--->

2012. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DollyBaba válasza:
ajanlom,hogy igyal sok vizet,gondolom,hogy nem iszol napi 2-2.5L vizet es az a gond.Nekem bevalt.
2012. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!