Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is ilyen merev állapotban?

Másnak is ilyen merev állapotban?

Figyelt kérdés

Tehát, amikor a pasiknak feláll, akkor az nem csak a közvetlen látható részekre terjed ki, hanem egészen halad végig a gát részen is, ha jól tudom. Az normális ha nekem a gát részen egyáltalán vagy alig tapasztalható izgalmi állapotban a merevedés, duzzadás? Emellett a pénisz töve sem túl erős, inkább gyengébb. Alapjáraton inkább így lefele "lóg" könnyem mozgatható tehát nem erősen merev. Esetleg még azt tudom megemlíteni, hogy a mai napig duzzadtak a melleim (7 éve) és izmosodni is képtelen vagyok. Ezek lehetnek összefüggésben?


20f



2012. jún. 3. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A duzzadt mell természetes a pubertás idelye alatt, de lehet hormonok okozta probléma is.
2012. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!