Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti is voltatok márlyen helyzet...

Ti is voltatok márlyen helyzetben? Hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

Ugye most vagyok 11 éves, ötödikes és volt felvilágosítás óra. Tudtam egy keveset előtte, utána mégtöbbet. A hülye osztálytársaim meg ott keménykednek, hogy ezt tudnak, meg azt holott nagy semmit. Nem akarok nagyképűnek tűnni, úgyhogy mondok egy példát: gyakran szidják egymást olyannal, hogy te kis g*ci meg ilyenek. Na ez a lényeg, hogy felvilaágosítás órán meg csak néztek, hogy mi az az ondó. Ugyanaz, mint a g*ci. Ez volt a az egyik helyzet, a másik pedig az, hogy a szüleimnek nem merek ezekről beszélni, ők meg nem beszélnek erről. A legtöbb amit mondtak, hogy a nemiszervem bőre alatt mossam meg. Azt órán tudtam meg mit, miért. Ja, és az osztálytársaim is olyan gyerekesek... Van egy gyerek akivel megértjük egymást mindenben. Mindenki más kibeszéli a titkokat, kiröhög, ő nem. 1. Kérdés Mit lehet tenni a hülye osztálytársak ellen

2. Kérdés Hogy mondjam el a szüleimnek.


Kellenének jó szivatások is a hülye osztálytárak ellen. Ha túl nagyképű vagyok, azt is mondjátok, nem pontozlak le. Nem ülök a gép előtt, telefonról írok, és már alszok!


2012. jún. 3. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

1.) A hülye osztálytársaiddal nem kell foglalkozni. Ilyen korban, kint ti, a legtöbben még tiszta zavarban vannak az ilyesmi témáktól, és azért poénkodnak rajta, mert még nem tudnak egyszerűen mit kezdeni ezekkel az információkkal.

Foglalkozz azzal az egy barátoddal, akivel jó elvagytok!

2.) A szüleidnek vhogy így hozd fel a témát: mikor megkérdezik, h mi volt aznap a suliban, egyszerűen meséld el, h "Képzeld, ma volt felvilágosító óra, és erről meg erről volt szó". Nem hiszem, h ez ciki lenne. Hiszen a szüleid is emberből vannak, az ő biológiájuk is ugyanúgy működik, ők is voltak serdülőkorban.

Lehet, h ők sem nagyon tudnak mit kezdeni ezzel a témával, v hasonlóan zavarban vannak, mint az osztálytársaid, csak ők inkább hallgatnak a témáról, és nem buta viccekkel ütik el. Meg aztán, az is lehet, h nem tudják, h mennyit tudsz, vagy mikor lenne az ideje, h ők is felvilágosítsanak téged.

2012. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felpontoztalak, csak az a ciki, hogy ez nem most volt. Szóval akkor inkább barátkozzak velük vagy csak hagyjam békén őket?
2012. jún. 3. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem most volt, a szüleid ezt nem tudják, szóval bármikor elmesélheted. Szerintem ezzel nekik is segítenél, hogy kicsit oldottabban álljanak hozzá ők is a témához.

A osztálytársaid: egy osztályba jártok még jópár évig, így nehéz elkerülni őket, szerintem próbálj egy aranyközéputat tartani! Nem kell, hogy legjobb barátok legyetek, de ha úgy van (és éppen nem idióták), azért beszélgess velük is, ne zárkózz el feltétlenül.

De ez nehezebb téma, mint a szüleid, és sajnos nem most voltam már 11 éves, de próbálok visszaemlékezni, h mi is volt akkor...

2012. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor holnap délután megpróbálom, köszönöm a választ. Még lenne pár kérdésem. Hogy lehetne leállítani azokat akik a szüleik pénzével kemények. A másik az, hogy 1 lány sem bukik értelmes emberre az osztályban. Van 1 gyerek ( nem említeném) akibe mindenki húdenagyon szerelmes (aha) és van az ő síkgazdag pártja, és vagy velük vagy, vagy semmibe vesznek. Majd írj de én már alszok, mert korán kelek!
2012. jún. 3. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan kéne menni, úgyhogy holnap válaszolok, ha nem bánod! :)
2012. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéltél a szüleiddel?
2012. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!