Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS. Lehet hererák?

FONTOS. Lehet hererák?

Figyelt kérdés

A Mellékherém mellett van egy kicsi csomó. Az ágyékomban meg vannak duzzadva a mirigyek és a derekam is fáj( ez lehet h megfázástól).

15/F



2012. jún. 5. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szeritm menj le dokihoz sima hazidoki a elkül utrahangra nem modn h golyod ncisn renben és vizelből kiderül h felfázás e milyen tüneted van am?
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amiket leírtam és néha érzek nyomást az alhasamban de ez lehet attól h nagyon sokat kattogok ezen.

Olvastam hererákról és h meg lehet állapítani önellenőrzéssel és akkor vettem észre ezt azóta elég sokszor jár az agyam rajta h mi is lehet ez. Úgy h lehet nem is lenne semmi gond az alhasammal csak annyit gondolkodom rajta h már csak úgy érzem. És h ha erősebben megnyomom az alhasamat akkor fájdalmat érzek ez mindenkinél így van (fiúk).

2012. jún. 5. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:

engedsz egy kád meleg vizet

kényelemesen tespedsz benne 10 percet, olvasgatsz

majd fogod a herédet és megtapogatod

magánban a herében ha találsz kemény nem fájdalmas csomót akkor elmész urulógushoz

ez még korántsem biztos, hogy rák, lehet ciszta is

ha nem találsz semmit, vagy az magán a herén kivül van, esetleg mozog, vagy az ősvese maradványát találtad meg ami a heréd csúcsán van, akkor igyekszel megnyugodni

ha nem megy, akkor sincs baj, elmész urulógushoz és megnézeted

sőt ez a legjobb!

inkább százszor menj feleslegesen mint egyszer nem amikor kellene

urulógiára nem kell beutaló

csak időpontot kell kérni

odamész

kint imádkozol

attól sem kell félned, hogy a vizsgálat során merevedésed lenne, ugyanis attól a gondolattól, hogy itt a doki azonnal ki fog herélni, a farkad fél centisre fogja magát összehúzni


a mirigyek sok minden mástól is meg lehetnek duzzadva, pl. lábgomba

2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy képet

[link]


Ami a mellékhere végén van az az amit írtál az ősvese maradványa?? És azzal nincs semmi gond??

2012. jún. 5. 22:29
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor ha valakinek hererákja van akkor az nem a herén kívül van úgy mint az a vesemaradvány, hanem a herén bévül és olyan duzzanat félét lehet csak érezni a herén????
2012. jún. 5. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, és nem fájdalmas, de kemény göböt

a heréd elég rugalmas, ha nyomogatod, érzed

na most ez meg kemény kicsi csomó

magában a herében

2012. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor az az ősvese maradvány lesz. :)

A mellékherém mellett van ahogy a képen és kemény gömb alakú.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 6. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről sem halottam még, hogy "ősvese" maradvány...Sőt semmit nem is lehet róla találni. Ez a te képzeleted szüleménye?
2014. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!