Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa érzés magömléskor?

Furcsa érzés magömléskor?

Figyelt kérdés

Magömléskor nekem furcsa összehúzódásaim vannak a fenekemnél.

Ez normális? Mitől van ez?


2009. júl. 3. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
orgazmuskor az izmok összerándulnak, arrafele is vannak izmok :) ennyi semmi para
2009. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tök normális.

Nem kell aggódnod.

Ha kiváncsi is vagy arra, hogy milyen intenzitású, akkor neszégyeld orgazmoskor az egyik ujjadat kicsit bedugni a fenekedbe. Iszonyat jó érzés!

2009. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

utolsó válaszoló "Dugd a seggedbe az ujjad" te meleg vagy vagy csaj??

mert sztem ha egy pasi dugja seggébe az ujjait az meleg mellesleg ez a férfiak egészsége . na 8 XD azért vicces!

2009. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
TOtál normális ez csak annyit jelent hogy élvezed, és ezért huzodik ösze, ezért ne parázz, mindenkinek máshogy van.
2009. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 13:35-ösnek írom.

Faszi vagyok és nem meleg, bármennyire hihetetlen.

Lehet Te konzervatív vagy sex terén, de én szeretek mindent, ami a szexben NEKEM jó!!!!!


Persze véleménye még mindenkinek lehet, attól függetlenül, hogy Te könnyelműen ítélkezel mások felett még annak nincs valóságalapja.


Éld silány sexuális életed, ne újíts, minek az!

2009. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyu ezt nem sértésnek írtam de azért mégis nekem egy kicsit furcsa na mindegy peace
2009. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Pc izom mozgását érzed.

Örülj hogy jól müködik .

2012. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!