Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a herém?

Miért fáj a herém?

Figyelt kérdés

A jobb herém fáj egy hete .Voltam már lét orvosnál is , és azt mondták,hogy semmi komoly.

Volt vizelet vizsgálat az is rendben volt, prosztata vizsgálat is volt , arra azt mondta ,hogy kissé puhább.

Kaptam az első dokitól gyógyszert nem javult, most tegnap voltam másiknál ő is adott ,de attól se javul szerintem ...

De csak enyhén fáj ,ha fekszek akkor nem is érzem ,hogy fájna..

Igazából ,szerintem ez azért fáj mert napokig kielégületlen voltam ,tehát nem jutottam el az orgazmusig ...ettől fájhat? El fog ez múlni ? 17F


2012. jún. 13. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
két*
2012. jún. 13. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
attól fájhat
2012. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen ettol verd ki jobb lesz ne felj tole azett van
2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha példáúl egy szűz kislánnyal fetrengsz az ágyadban aki még nem engedi olyankor annyira is fájhat, hogy lábra sem tudsz állni:) vicces érzés, pláne ha olyan a csaj, hogy ezt leplezned kell előtte amíg kikíséred a buszmegállóba...
2012. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottál már hogy "vőlegénybetegség"? Mert akkor lehetséges, hogy az itt, ami neked van.
2012. jún. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hello!

nekem is volt hasonló de nekem a bal fájt...

nekem azt mondták, hogy here viszértágulat, lehet hogy neked is az van... meg lehet műteni, sőt ha nagyon előrehaladott, akkor ajánlott is mert a sperimáknak nem tesz jót és nemzőképtelenséget is okozhat! de a műtét után még a súlyos esetben is minden visszaáll a normális működésre...

de ha mégis ez lenne ne kapkodd el a műtétet, mert akár meg is szűnhet hamarosan a fájdalom vagy a folyamat előrehaladása meg is állhat...

egyébként hány centi vagy, mert azt olvastam, hogy magas fiúknál/férfiaknál nagyobb esély van a kialakulásra. (egyébként legtöbb személynél a bal szokott fájni, de a jobbnál is előfordulhat!!!)

2012. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!