Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem Leereszkedett herevel...

Nem Leereszkedett herevel elhetek nemi életét?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi korom óta nem ereszkedett le a herem és most a csajommal szeretnék szexelni csak hogy??
2012. jún. 18. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Áll a cerka? Igen? Akkor hajrá!
2012. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak mondjuk nem ártana orvoshoz menni, ugyanis k.vára nem egészséges, hogy nem a herezacskódban van.
2012. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha még mostanra sem ereszkedett le, és nem is korrigálták sebészileg kiskorodban, akkor jó eséllyel terméketlen vagy.


De ha működik a cerka, akkor semmi akadálya a szexnek, csak gumit húzz, mert ugye a kapanyél is elsülhet.

2012. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel kis korodba el kellett volna menned orvoshoz. Hány éves is vagy? Ez nem normális dolog hogy még 'fent vannak'.
2012. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves . négyévenként kell visszajárni vele , sose csinált vele semmit az orvos mindig az mondta a legutóbb 15 évesen koromban hogy míg nem leszek nagykorú addig semmit nem csinálnak várjak míg lemegy .
2012. jún. 20. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemtom.

Nekem 11 éves koromban rakták helyre sebészileg a bal oldalit, de már akkor is megkésett volt, jóval kisebb, mint a jobb oldali.

Azt mondták 6 évesen kellett volna.

2012. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nekem milyen kicsi lehet :( ?
2012. jún. 21. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nem hiszem, hogy húsz év alatt teljesen megváltozott az orvostudomány álláspontja a rejtettheréjűségről.

Nekem 11 évesen szűrték ki az iskolában, és küldtek el sebészetre vele. De már korábban is voltam vele orvosnál, az meg azt mondta, hogy vízben próbáljuk leszoktatni. Nem ment.

18 éves korig várni? Most már hamarosan úgyis betöltöd. Mindenképpen menj el egy urológiai kivizsgálásra.


A hasüregben a here nem tud spermiumokat termelni, mert túl meleg van hozzá, ha akarsz gyereket, akkor valamit csinálni kell vele.

2012. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el másik orvoshoz is, ott is nézesd meg a fegyvert (pl. egyszer az életben elmész magánrendelésre, nem nagy pénz, de legalább foglalkoznak veled)
2012. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!