Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? Egyáltalán mi ez?

Mitől lehet ez? Egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Eddig is előfordult ez de évente egyszer max. kétszer,de az elmúlt 3-4hónapban hetente többször is van.

Miután elélvezek furcsa érzés lesz a péniszem "hegyén" mintha kezdene begyulladni ,majd olyan lesz mint ha fellennék fázva állandóan pisilnem kell,de fáj közben majd hirtelen hasfájás és székelési inger ,de viszont a wc-n küszködni kell egy kis eredményért is.A kettő szigorúan együtt jön.

Azt is észre vettem ilyenkor hogy kb az esetek 80%-ban m ondó szerű váladék is távozik a spermával együtt, de ez ragadósabb sűrűbb dolog.

A felfázás érzet és a fájdalom kb fél-1 órán belűl elmúlik,és nem minden élvezés után fordul elő.

Az még lehet h fontos h kb 3hónapja nem voltam már nővel,viszont amikor voltam is akkor is csak gumival,szóval nem hiszem hogy tőle lenne.

Azt szeretném tudni hogy mi lehet ez,és hogy mit lehet vele kezdeni,vagy hova kéne vele dokihoz menni.

Köszi



#pénisz #fájdalom #ondó szerű anyag
2012. jún. 19. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

"Azt is észre vettem ilyenkor hogy kb az esetek 80%-ban m ondó szerű váladék is távozik a spermával együtt"


Ööööööhm, hát é nem akarok itt szőrszálhasogatni, de a sperma és az ondó rokonértelmű szavak. Ugyanazt jelentik.


Mindenesetre nem ártana magad kivizsgáltatni, aranyérre illetve felmerülhet a prosztata gyulladás is. Keresd fel a háziorvosod, ő majd beutal a megfelelő orvosokhoz. Az aranyér sebészi-gasztroenterológusi feladatkör, a prosztata gyulladását az urológus tudja kivizsgálni - és szükség esetén kezelni.

2012. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!