Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17-18ra minden fiu feneke szőrös?

17-18ra minden fiu feneke szőrös?

Figyelt kérdés
ha csak kicsit is..
2009. júl. 7. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Máshol mennyire vagy szőrös? Gondolom ez összefügg azzal, hogy a fenekednél mennyi a szőr. Pontosan nem derült ki, hogy milyen indíttatású a kérdésed. Sokallod a kialakult szőrt, vagy esetleg nincs és "hiányzik"? minden esetre a szőrösödés szinte minden embernél máshogy megy végbe és más intenzitású. Nekem pl elég erős a fanszőrzetem (a fenekemen is) de a mellkasom gyakorlatilag olyan, mintha naponta gyantáztatnám. 24 éves vagyok. Szerintem 17-18 éves korára már a legtöbb pasi feneke szőrös.
2009. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én most leszek 16 éves és már van szőr a fenemnél
2009. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még csak 13 vagyok de már a fanszörzetemet ágni szoktam és a fenekem is szőrös
2009. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze , ez tök normális én ugyan lány vaggyok , de a bátyám 16 és nem szégyellős szóval szoktam látni, és neki már viszonylag régóta olyan.
2009. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

jah, legalábbis az enyém:D

bozótvágó kéne :D

2009. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fiúknak,sőt lányoknak is nő oda egy pár szőrszál,forró víz és egy kis szappan és le lehet borotválni,ha zavar,de fölösleges,ha lánnyal akarsz együtt lenni ráérsz akkor fazonirozni
2010. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en 14 vagyok es mar eleg szoros...
2011. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!