Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Haj növesztő szerek nélkül...

Haj növesztő szerek nélkül hogyan tudom gyorsítani a szőrnövést?

Figyelt kérdés
Mellkas , has

2012. jún. 26. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
14 F vagyok
2012. jún. 26. 23:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd a szervezeted elintézi. Most kezdenek kialakulni benned a másodlagos nemi jellegek, pár év múlva már lesz rendes szőröd (genetikai tulajdonságoktól függően*), nem kell beleavatkozni ilyen fiatalon a szervezet feljődésébe.

* ha a családodra jellemző a sűrű szőrzet, akkor több, ha a szőrtelenség akkor kevesebb szőr lesz a testeden

2012. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
borotváld le,gyorsabban nő
2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
öcsém mi 20+ nak az a baja, hogyan szabadulhatna meg tőle, neked meg direkt kell? minek? nem jó az semmire...
2012. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szőr az menő
2012. jún. 27. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor várj még amíg kinő, én is éveket vártam amíg lett annyi szőröm hogy legyen rendes szakállam. 14 évesen természetes hogy nem vagy annyira szőrös. És csak menőzésből nem csinálj hülyeséget (pl cigi, fű, rendőrautóra hugyozás).
2012. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak a szőr :D nem vagyok olyan menőzős
2012. jún. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!