Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Peniszem balra gorbul, es...

Peniszem balra gorbul, es kezeltetni kene, csak szegyenlem elmondani a szuleimnek mert ez olyan ciki! mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy kezeltetni kéne? Te állapítottad ezt meg? Sok farok görbül balra és semmi gond velük, max ha már visszafelé kanyarodik.
2012. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy' érted a kezeltetést? Honnan vetted? Mennyite görbül? Mennyi idös vagy?
2012. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

15 eves vagyok,es ugy 70 fokra gorbul a peniszem.

es tudom is hogy miert.Kicsi koromban sok ideig nem jott le peniszemrol a bor,egy este odaaltam es lehuztam felig,mert a a mak bal felen meg ott maradt a bor es ezert huz le balra,e miatt nem tudott noni egyenesen.

2012. júl. 11. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 70 fokban görbül? Az nagyon nagy. Jóval nagyobb mint a derékszög, vagyis lényegében már visszafordul feléd.

Nem nagyobb városban laksz véletlenül? Mert akkor te is elmehetsz egyedül szakrendelésre, és így el se kell mondanod.

Amúgy ha elmondod nekik, szerintem először tuti azt fogják hinni, hogy csak kicsit görbe, azzal meg ugye nem kell foglalkozni.

Tanácsolom, hogy ha elmondod, akkor apukádnak mondd.

21 L

2012. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem azert mer sokat maszturbaltam,leirtam fentebb hogy miert gorbul balra
2012. júl. 11. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a bőr lenövésnek semmi köze a görbülethez.. az a barlangos test részleges sérülése,de lehet genetikus is..ha valamelyest még elöre mutat,és nem visszafelé,nem lesz vele gondod..majd a csajok kiegyenesítik ;) 34f
2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát alapesetben lenött fitymárol van szo? Ha csak félig "oldottad meg" az esetet, marad a doki.
2012. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Valami ilyesmi lenne?

>> [link]


Tehát egy bizonyos fokig egyenes, majd megtörik vhol, azt' onnantól áll balra, vagy ívelten kunkorodik balra el, mint az alábbi is?

>> [link]



Am. külföldről írsz, hogy nem haxnálsz ékezetes betűket?

Üdv: EE

2012. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
A nyújtás egyenesít is.
2012. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

>...Azonban, ha nem vgy hajlandó válaszolni, ne is várj segítséget. (Csak akkor joggal merül fel a kérdés a fórumozókban, h. minek írtad ki egyáltalán ezt a kérdést/segélykérést, pláne ha közben nem teszel semmit a megoldás érdekében!? do.Ob)


Üdv: EE

2012. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!