Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alhasi szúrófájdalmam van...

Emerson kérdése:

Alhasi szúrófájdalmam van vizelésnél illetve ha ülök és kihúzom magam. Pár napja here fájdalmam is volt. (Februárban voltam urológusnál herecisztám van) összefüggésben van a két eset?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az urológus nem mondott olyat, hogy vissza kellene menni kezelésre? Vagy azon már túl vagy? Mindenképpen vissza kellene menni, akár van összefüggés, akár nincs.
2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végeztetett ultrahangot,vérvételt illetve megvizsgált.Azt mondta problémát nem okozhat ha fáj vagy zavar ki lehet műteni, de nem szükséges csak úgy kivenni idővel el is tűnhet.Mik lehetnek még az okai?Napi több önkielégítés?
2012. júl. 14. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a jobboldali mellékherémben találtak 6 mm-es cisztát.Az orvos nekem is azt mondta,hogy nem szükséges műteni. Hasonló tüneteim vannak mint neked,de nekem évek óta van krónikus prosztata gyulladásom is. Jellemző rám,hogy könnyen felfázom. Szerintem is menj el orvoshoz,nem jó ha sokáig gyulladt.
2012. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!