Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Esetleg valakinek megvan a konyv, eltudná küldeni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 17. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez arról szól, hogy vannak ilyen információs termékek, de akár te magad is írhatsz, kiváltasz egy vállalkozói engedélyt majd felépítesz egy ilyen honlapot, lehetőleg olyan témát kell választani, amely a társadalom egy bizonyos rétegére koncentrál, például: dagadtak, kis önbizalmúak, nőtlen 20-30 évesek, kiskukijúak, stb...

Tehát létrehozol egy 20-100 oldalas fogalmazást, "információs" terméket, magadnak majd írsz neki egy frappáns marketing levelet, ebből áll maga az általad linkelt honlap... az alján az árhoz odaírod, hogy ennek az információnak az értéke 100.000ft, de csak most a készlet elejéig(ami persze végtelen mert info termék:)) csak 10.000ft... ezek után, csinálsz a honlapnak, gerillamarketinget, fbookon, easyhit en meg ahol csak lehet, majd várod a sok hülye vásárlót, akik nem lesznek megelégedve azzal amit vásároltak, de erről inkább hallgatnak szégyenükben, mint az a bizonyos a gazban...

egyszer én is rendeltem hasonlót, csak nem ebben a témában, a számlázó progi nyomtatását felismertem, én is azt használom, a vásárlás sorszáma is kiolvasható belőle, az alapján én voltam a 673 adik vásárló, egy 30.000 ft s, semmit sem érő információs terméket vásároltam, meg... volt egy jó oldala, erre a logikára rájöttem, és mára ebből élek, de nyugi én csak angolokat verek át így...:P

2012. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!