Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik, hogy valaki elveszíti...

Rhia69 kérdése:

Létezik, hogy valaki elveszíti az éhségérzetét? Hogy nem kívánja az ételt?

Figyelt kérdés
A barátom mindig nagy evő volt, a méregerős csípős ételeket szerette és mindent jó fűszeresen. Egy buli során bort ivott elég sokat. Másnap már nem volt éhségérzete. Ez 2 hónapja volt. Azóta sem kívánja az ételt és nem is szomjas. A gyomra korog, de egyáltalán nem éhes! Valaki járt már így?Vitaminokat, étvágyfokozót is szedett,de semmi.

2012. júl. 18. 08:39
 1/5 gelazso ***** válasza:

hidd el én még életemben nem éreztem szomj és éhség érzést.

akkor eszem ha eljön az idö és igy lehet élni.iszom félóránként egy keveset és müködig. fegyelemmel lehet igy túl élni.egyébként én élsportoló vagyok és napi 4 órát edzem ilyen tulajdonságokkal.

2012. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem lehetséges, forduljon orvoshoz. Súlyos betegségek esetén fordul elő. Véletlen egybeesés, hogy a buli után jött ki.
2012. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóval egyetértek.Általában amikor az ember elveszti az éhségérzetét,és nem kíván semmilyen ételt,az komoly szervi problémát takar a háttérben.

ha a kedves barátod,ezmellet már fogyásnak is indult,akkor biztosan hogy valami baj van.Mielőbb orvos.

2012. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gondjai vannak a sújával, és ez rá a mentális válsz... de az is lehet, hogy simán csak KÁNIKULA van...
2012. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem fogyott, de holnap mindenképpen elviszem, hogy orvos is lássa.
2012. júl. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!