Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a húgyhólyagom?...

Mitől fáj a húgyhólyagom? Székrekedés közre játszhat?

Figyelt kérdés
Egész nap fájt a húgyhólyagom.Nyomásra még jobban fájt,aztán vizelés után enyhült,de nyomásra még egy picit mintha éreznék egy kis fájdalmat.Mi lehet a bajom? (azt hozzá tenném hogy egy ideje enyhe székrekedésem van.Ha megyek is wcre kevés mennyiségű és bogyós székletem van,de van mikor normális mennyiségű és állagú. Tehát változó.)

2012. júl. 19. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a székrekedés egyáltalán nem játszhat közre,ha csak nem túlságosan nyomtál..mert a nagy nyomás hatására viszont lehetséges,hogy elkezdett fájni.A helyedben azonban meglátogatnék egy orvost.
2012. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! WC-n sose erőlködöm túlzottan,tehát nem hinném hogy ez lenne a baj.Persze ha tovább romlik az állapotom,elmegyek orvoshoz,csak gondoltam hátha itt megtudok valamit erről a problémáról.
2012. júl. 19. 02:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi lehet hogy rosszul értelmeztem a válaszod :D A lényeg hogy nem nyomtam meg erősen a hasamat sem,és a wc-n se nyomtam túl erősen.Tehát nem erőlködtem.
2012. júl. 19. 02:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy urológust, mert valószínűleg, húgyhólyag gyulladásod van.
2012. júl. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem be van gyulladva a húgyhólyagom.Pár napja óriási alhasi fájdalmakkal szenvedtem. Voltam kivizsgáláson kaptam antibiotikumot. Menj el urulógushoz, a vizeletmintából meg tudja állapítani, hogy van e benne baktérium.
2012. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Értem. Én az a tipus vagyok aki csak akkor megy orvoshoz,ha már élet halál kérdése.Utoljára ha jól emlékszem 6 éve láttam orvost,mikor vakbélgyulladásom volt,és életveszélyes állapotban kerültem kórházba,ahol megműtöttek.Ezzel azt akarom mondani hogy nem nagyon akarok menni orvoshoz,mert hát egy kicsit félek nem tudom hogy mitől,talán a műtétektől. Az előző válaszolónak irnám,hogy nekem alapból nem fáj csak ha megnyomom a hasam alját. 23/F
2012. júl. 19. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Viszont ha még jópár napig fáj,akkor ne hagyd a dolgot ilyen könnyen..

Az első válaszoló voltam.

2012. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!