Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Harmincasok, nektek mennyiben...

Harmincasok, nektek mennyiben változott a testetek a húszas éveitekhez képest?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyiben illetve mennyire "öregedett meg". Hogyan írnátok le a változást?

2012. júl. 20. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak annyiban, hogy könnyebben hízok. Úgy 24-25 éves koromig ehettem bármit és bármennyit, anélkül, hogy mozogtam volna, egy kiló plusz sem jött rám. Utána már igen, de könnyedén ledobtam egy kis diétával.

Az utóbbi 3-4 évben meg eléggé meghíztam. 20 kilót szedtem fel. Életemben nem gondoltam volna, legalábbis fiatalon, hogy ez előfordulhat. Azt hittem soha nem is leszek hízásra hajlamos.

Meg a gyomrom is érzékenyebb lett. Régen egy rakat gyümölcsöt meg tudtam enni, semmi bajom nem volt, most meg, ha túl sokat eszek, fáj tőle a gyomrom. A fűszeres kajákkal ugyanez.

A magas sarkút sem bírom úgy, mint régen. Ha túl gyakran akarnék viselem, megfájdul a térdem. Régen egyáltalán nem fájt. Gondolom már egy kissé tönkretettem, sajna. Pedig max. 6 centis sarkakat hordtam.

2012. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és a szexet sem kívánom úgy, mint régen. És nem foghatom a fáradságra sem, mert kipihent vagyok, míg régen, ha fáradt is voltam, azért sűrűn kívántam. Most meg alig. 33 vagyok. Olyan 27-28-tól lehetett ez a visszaesés.

Az bal szememmel egy kicsit hományosabban látok közelre, de ez minden. Szerintem max. feles szemüveg kellhet rá, de inkább negyedes, emiatt meg még nem csináltatok. A másiknak semmi baja.

2012. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45 éves nő vagyok, 30-as éveimben még kocka hasam volt és tartottam az 53-55 kg-os súlyomat. Még a 40. szülinapomon is hasonló volt a helyzet, csak nem 55, hanem 58 kg voltam. Most már az izmok sajna eltűnedeztek és vannak párnácskák valamint némi narancsbőr itt-ott, de ez nem is baj, ennyi idősen már jobb ha asszonyosan néz ki egy nő és nem piszkafa. Ja, melltartót még most sem lenne muszáj hordanom.
2012. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok, de ami azt illeti, a férfiak egészsége kategóriában tettem fel a kérdést, mert férfikhoz szándékoztam címezni. Egyébként az a problémám, hogy 24 vagyok, és még soha nem éreztem magamat vonzónak, és félek tőle, hogy ez csak rosszabb lesz.
2012. júl. 20. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!