Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi? Rövid fitymafék?...

Ez mi? Rövid fitymafék? Muszáj beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok és aktuális lesz az első aktus barátnőmmel, és most hogy az utóbbi fél évben odafigyelek arra hogy ne 3-4 perc alatt menjek el, észrevettem valamit, hogy a fitymámat úgy tudom visszahúzni, mint ahogy ezen a jól bevált GYIK-es képen látszik: [link] a makknak a tövénél még megy lejjebb egy 0,5-1 centit, de jobban nem. Zavarhat-e ez az együttlét során? Vagy próbáljam ki és majd meglátom? Kérlek nyugtassatok meg. Hemofíliás vagyok, szóval nehéz lenne műtétet végeztetni rajtam, ezért kérdezem.
2012. júl. 24. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nem árt elmenni orvoshoz, de nem komoly műtét, bár a hemofília nem tudom, mennyiben befolyásolja a veszélyességét. Nekem 13 éves koromban csinálták, semmiség volt.
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Hali!


˙

Először is ne aggódj! Rövid fék nagyon sok gyereknél előfordul(6), és sokakat zavar a megléte, esetleg frusztráltabbak le7nek emiatt aktus közben, mert bennük él a félsz, hogy elszakad, fájni és csípni fog.

Volt már dolgom olyan fiatalokkal, akik fékátvágást szerettek volna, amikor azonban megvizsgáltam a féküket, úgy éreztem, teljesen fölösleges lenne azt a féket megműttetni, mert sem esztétikailag, sem funkcionálisan nem okozott neki(k) problémát... csak az önbizalmukat zavarta a tudat, "hogy nem tökéletes a bré!" (Dehogyisnem,... ha jól műkszik, minden tökéletes, nem minden a kinézet... :-) )


Na most te írod, hogy vérzékeny vagy. Egy fékműtét annyira nem vészes, azonban nem tudom, hogy nálad a vérzékenység pontosan hogyan értendő, mivel jár, mivel még gyakorlatilag sosem volt dolgom hemofíliással. Annyit tudok, hogy nehezebben alvad meg a vér, de hogy most hajszáleres vérzésnél mekkora a probléma, sajna ezt sem tudom, mert ha tudnám, minden bizonnyal könnyebb lenne számodra is megnyugtatóbb válasszal szolgálnom.


˙

Két dolog jut az eszembe így kapásból:

1.) Ha nem annyira gáz a hajszáleres vérzés, akkor próbáld ki magad szex közben! Ha esetleg elszakadna, semmi gond! Mosd le a friss sebet, fertőtlenítsd le Betadine-nal, vagy ha más nincs kéznél, akkor tiszta alkohollal/vmi szesszel, esetleg sebbenzinnel, és utána -- le7 kapni "plasztikhámot", fújd le vele! (Ez a plasztikhám ez egy sebre fújható spray, amely a sebre fújva vékony filmszerű plasztikréteget(?) képez a sérülésen, megakadályozva a vérzést.

2.) Ha nagyon zavar akárcsak a tudat, vagy a feszülő érzés, és te is félsz a szakadástól, akkor vállalj be egy LÉZERES(!!!) fékműtétet! De CSAK LÉZERESET(!), mert ott nincsenek varratok, amelyeken át a vér átjutna és csordogál6na. A lézer azonnal beforrasztja a sebet, míg mondjuk egy elektrokauter csak sebet okoz, ahogy egy szikés is.

Van ezzel szemben még egy másik módszer is, de azt nem végzik Mo-n, ez a fékalávarrás. Itt varratok kerülnek beültetésre a fitymafékbe, ami optimális esetben vérzéssel sem jár. Ha mégis, plasztikhámmal lefúj6ó, a varratok pedig a kiszikkasztott féket rendszeres szikkasztás-fürösztéssel pár nap alatt átszakítják. A módszer pofon1xű, akár magad is el tudnád végezni, annyira 1xű, de inkább ezt ne te csináld meg! :-o


Egyelőre ennyi jut most az eszembe. De ha ellátsz pontosabb infókkal, akkor én is pontosabb ill. haxnosabb segítséget fogok tudni neked nyújtani.


˙

Üdv: EE

2012. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!