Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olvasta valaki a Totális...

Olvasta valaki a Totális orgazmus kontroll című könyvet (Robert Silva)? Vélemény? Tapasztalat? Használható?

Figyelt kérdés
Esetleg le lehet tölteni valahonnan?
2012. júl. 25. 08:29
1 2
 1/13 anonim válasza:

szia!

Én is azt keresem, neked sikerült megszerezned? Bevált?

2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is azt keresem, de még nem akadtam rá! :(

Vki megtalálta már vhol?!

Én hiszek benn! Sztem működne!


Ha van infótok írjatok!


Üdv!

2012. szept. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
én se találom ...
2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
kiváncsi lennék, hogy milyen...
2012. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
[link] itt lehet rendelni
2012. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
25%
Szerintem ez az egész egy nagy kamu. A korai magömlés nem csak a mi korunk problémája. Mekkora az esély, hogy valaki 2 év alatt rájön a titkos módszerre, amit ezer év alatt sem sikerült sok-sok embernek? Vajon miért nem ír ide senki, aki látta egyáltalán a könyvet (nem csak képen)?
2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
21%
Üdv, én is ráakadtam a neten erre a leírásra és pont emiatt találtam ide a kérdésedhez, de eléggé gyanús. Viszont tudok ajánlani valamit, amit ezek után találtam és kellőképp érdekesnek tűnik az olvasmány, ingyenesen letölthető könyvről van szó. [link] Ha gondolod töltsd le, kezd el olvasni és döntsd el magad, hogy járod e az utat. Minden jót. Namaste.
2013. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dr Géza válasza:

Én megvettem a könyvet World formátumban, ha valakinek kell féláron továbbpasszolom, nekem már nem kell.

üdv

2013. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Na és használt?
2013. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hahó! Na, látta már valaki, tartotta kezében a tárgyban szereplő könyvet? Ahol meg lehet rendelni, az több, mint gyanús: semmilyen elérhetőség, csak sok sok szöveg, majd add meg az adataid és klikk. Szerintem a ferfiakkonyve.com egy adathalász oldal. Másrészről semmilyen magyar vagy külföldi oldalon sem található meg a könyv (angol címmel sem).
2013. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!