Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyógyitható vagyok, ez mi?

Gyógyitható vagyok, ez mi?

Figyelt kérdés
4 éve tapasztaltam a jobb oldali heremegnagyobbodásomat, nem fáj, nem érzek semmit azóta, most kezdtem el parázni,20 éves vagyok, ez hererák, gyógyítható lehetek ennyi idő után is, vagy nem

2012. aug. 1. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
4 éve még nem voltál orvosnál, vagy most állapították meg, hogy rák, vagy honnan veszed, hogy az?
2012. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, még nem voltam vele orvosnál, de azon gondolkodtam, h 4 év alatt vagy 5 nem emlékszem pontossan már, ez nem lehet rák, mert akkor már rég áttétes lenne, és jelentkeznének a fájdalmak!
2012. aug. 1. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:

A hererák nem egy különösebben "türelmes" rákfajta. Ha ennyi ideig nem volt semmi, akkor szinte biztos, hogy nem az van.

De azért dokinak megmutatni nem rossz ötlet.

2012. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, szerintem biztos jöttek volna már a fájások, és jó nyilván vannak olyanok, amelyek hosszabb ideig lappangnak, de viszont 4 év az elég sok idő arra, hogy kijöjjön rajtam, nagyon bízom benne h nem az! mindenképp elmegyek orvoshoz, és referálok majd itt, de még egy dolog, elvileg ha az lenne, akkor fogynom kellett volna, de én nem, én az utolsó két évben 12 kg híztam, tehát ezért nem ijedek meg annyira, nektek mi a véleményetek?
2012. aug. 1. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket és csináld meg az önvizsgálatot:

[link]

2012. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm elolvastam, a vizsgálatot is csináltam, a jobb oldali herém, megnagyobbodott jóval, kb ökölnagyságú, de ez már 4 éve kb, Félek...
2012. aug. 2. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj, ha sokáig halasztgatod, már nehezebben gyógyítható.
2012. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok nem bírtam tovább, bemeséltem magamnak, jöttek az előre haladott stádium tünetei, és elmentem orvoshoz, szó szerint bemeséltem magamnak, nem rég jöttünk meg, 5 perc alatt megvizsgáltak, megnézték a vesémet, a hasamat, meg persze a heréimet!

És kiderült, h hidrocelém van, hál istennek, az se jó, de jobb mint a rák! egy műtét lesz, majd de nem akut est, azt mondta az orvos, de azzá tetetem úgy is:) Még hétfőn azért elmegyek az urológushoz, mert ez csak ügyelet volt, de viszont van időpontom is, hétfőre! Szerintetek bízhatok ebben a diagnózisban amit az ügyeletes mondott? Félek, h nem, mert elég ideges volt, mikor bementem...

2012. aug. 3. 05:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne bízhatnál, ha nem tudta volna, hogy mi bajod, akkor nem mond semmit, hanem továbbküld, most már nyugodj meg és ne fantáziálj tovább.
2012. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azonnal menj el dokihoz. A bátyám is halogatta még 9 évig élt. Nem akarlak elkeseríteni de ez nem játék. Irány az orvos...
2012. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!