Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja fenekemmel ha...

Mi lehet a baja fenekemmel ha székelésnél vér is megjelenik, szúró fájdalommal?

Figyelt kérdés

Tehát ha a nagyobb dolgom után törlöm ki, akkor a vége fele apró piros foltok jelennek meg, valamint kitörlésnél szúró fájdalom jelenik meg a végbélnyílásnál. És ahogy néztem nem a beleimmel lehet baj, mert a székletem nem véres, csak ha a végén tartok már a törlésnél akkor a papíron megjelennek a piros foltok is, és ma néztem hogy ha a nyíláshoz teszem ahol a szúró fájdalmat is érzem akkor jelenik meg a piros pötty, tehát ott, a nyílásnál vérzik, de csak nagyon kicsit, apró foltokban.

Valakinek akinek hasonló volt, tud segíteni? Köszönöm előre is!

18/F



2012. aug. 3. 09:20
 1/2 Antimod ***** válasza:

1) Aranyér.

2) Rendszeresen kidörzsölöd a papírral, és emiatt folyon felszakad egy seb.


Utóbbi velem is előfordul néha, ilyenkor pár napig kimosom törlést helyett, így be tud gyógyulni.

Ha nem szűnik, akkor viszont érdemes orvoshoz menni, kizárni a komolyabb bajokat, bár a te korodban ez nem valószínű.

2012. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyér,reparon kenőcsőt használj,rostos élelmiszereket fogyasszál.Sokakanak van aranyerük,nőknél van aki így szül,addig amíg nem nagy a vérmennyiség,csak pár csöpp addig nincs baj.Ha külső aranyered van akkor a végbél nyílásodnál egy kis csomót találsz,na azt kenegesd be.
2012. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!