Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit érdemes Csinálni ilyen...

Mit érdemes Csinálni ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy Kint dolgozok, mint villanyszerelő! Persze tűrnünk kell az extrém hideget és meleget, de ekkora hőségbe mit tudtok ajánlani (pl mit igyunk vagy mit együnk)?

Ezalatt gondolok arra, hogy sok víz, de mondjuk ha a vizet egy kis citrommal ízesítjük és úgy isszuk cukormentesen mennyire ajánlatos vagy hasonló!


2012. aug. 5. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én országúti kerékpáros vagyok.Fél liter vízben csipet só és kevés valódi citromnak,grapefruitnak a leve ízlés szerint..Ha tudsz főtt ételt enni akkor lúgos ételt ajánlom.Keress rá a lúgos zöldségek,gyümölcsökre.Ajánlatos pár falatot enni óránként hogy a víz ne mossa ki a gyomrod teljesen.Remélem segítettem.
2012. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Ha teheted akkor ne csak ásványvizet igyál.Váltogasd a csapvízzel vagy forrásvízzel esetleg ionizált vízzel.Segíti a veséd működését.

2012. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Villanyszerelésben én is érdekelt vagyok. Szerintem tanuld ki a "hideg" vízvezeték-szerelés szakmát is. A mai napnál nincs jobb alkalom.
2012. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!