Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg szeretném nézetni egy...

Meg szeretném nézetni egy orvossal a péniszem? (több lent)

Figyelt kérdés

Meg szeretném nézetni egy orvossal a péniszem, hogy nincs-e valami baja mint pl. fitymaszűkület stb. olvastam ezekről de még is azt szeretném ha egy orvos látná ezt.Hova mehetnék el megnézetni, ahol alaposan átnézik tehát fitymafék,fitymaszükület,makk stb. ... ?


16/F



2012. aug. 8. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológia.
2012. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van urulógiára kell menned ez esetben.
2012. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj, hogy nem minden urológus egyformán alapos. Helyenként nagy különbségek vannak orvos és orvos között. Van viszonyítási alapom, tehát nyugodtan elmondhatom, hogy én pl. már találkoztam olyannal, aki csak egyvalamire fókuszált, de sok minden vizsgálatot kihagyott, amit egy másik némi idővel később rendesen és precízen elvégzett, szóval itt sem árt résen lenni, mert bár sok orvos hangoztatja az urológ szűrővizsgálatok elvégzését, ha nem indokolt a véleménye szerint, úgy nem is minden orvos veszi azt kellően komolyan!


De ha érdekel, tudok neked javasolni valakit, aki rendszeresen végez teljes körű orvosi vizsgálatokat, emellett kellően alapos, precíz, minden ilyen vizsgálatban kellően képben van, és ha valamit nem tudsz, annyiban fel is világosít. Vele kapcsolatban is egészen pozitív tapasztalataim vannak.

Ha kíváncsi vagy részletekre, privátban tedd fel kérdéseidet, és írd meg azt is, helyileg honnan írsz, ő ugyanis eléggé sokfelé megfordul az országban!

2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!