Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pottyok a peniszem...

Piros pottyok a peniszem fejen es piros folt kb 3cm atmeroju a torzsen ami kicsit duzzadt ez erintesre eg es irrital mivel borotvalt, amugy a pottyok nem viszkenek, nem fajnak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ketto napja voltam egyutt a felesegenmel o is es enis ezelot nap borotvalkoztunk,o lovagolt es a tegnapeszrevettem h a peniszem felso reszen piros es a herem is egy kicsit nem faj semmi csak egha hozzá érek a makkon pedig apro pottyok vannak ez sem faj nemszokott ilyen lenni. Lehet az a gond hogy egy kicsit borostas volt es kidorzsolte vagy hogy utan a nemfurottem le majd csak este, vagy a meleg? Mondjuk ha borostás akkor szokott ott a tovenel kipirosodni egni de elmulik lehet e ez a gond amugy neki semmi baja ,mit tegyek dokihoz nemakarok menni ,elmulikmajd? Regen volt gombam 3 eve a combomon de elmult . Lehetallegia szapanra tusfurdore

2012. aug. 10. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis piros apró pöttyök a makkon, veszel rá ecsetelőt a patikában és elmúlik 2 nap alatt. Naturland Castellani ecsetelő gomba ellen.
2012. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maszturbálj canestennel, de az asszonyt is kezelni kell. A borotválást meg felejtsd el. Szőrösen vagy férfi, nem meztelen csiga kell neki.
2012. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt mindenki maga dönti el, hogy szereti.

Nem a szőrtől leszel férfi...

2012. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!