Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy olyan gondom hogy a...

Van egy olyan gondom hogy a fitymát nehezen és kicsit fájdalmasan tudom a makk alá húzni ha jól tudom ez a fitymaszűkület hogyan lehet ezt helyrehozni, mert zavar (csak az zavar h nem könnyen húzom hátra) :/?

Figyelt kérdés
Még egy dolog mégpedig hogy az normális hogy a makk alól a bőrt nehezen húzom vissza normál helyzetbe, hogyan tudom visszahúzni egyszerűbben?

2012. aug. 11. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Mereven megy nehezebben nyugalmi állapotban megy:)
2012. aug. 11. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:

a fitymaszűkületet, csak orvos tudja kezelni!!

keress fel egyet minél hamarabb és pillanatok alatt elhárítja minden problémádat.

félned sem kell tőlünk, még sosem ettem embert!! : )

27N

2012. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fityma tágítással helyre hozhatod akár otthon is,merev állapotban a brédet ezentúl esténként a kádban meleg vízben kezd hátrahúzkodni párszor,ez legyen napi rutin és tágulni fog a bőrőd és már nem fog fájni idővel
2012. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!