Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendkívül alacsony vérnyomás...

Rendkívül alacsony vérnyomás ellen mit lehet tenni? Legtöbbször 80-90es ami alapból alacsony, de most nyáron ettől is kevesebb van hogy leesik 70-re? F26

Figyelt kérdés
Mindig is alacsony volt a vérnyomásom azonban ez néha már zavaró mert még a 80-90körülivel kiegyezek nem érzek semmit,de mostanában van hogy a nagy meleg miatt leesik 70-re,na ekkor már picit sajog a fejem és ha még picit leesne szerintem be is ájulnék(még nem volt ilyen).Annyira nem vagyok kétségbe esve mert inkább legyen alacsony mint magas,de szeretnék valamit kezdeni ezzel.Gondoltam hogy kávéznom kéne de sose voltam nagy kávé imádó,van valami növény vagy csodaszer amivel természetesen megemelhetem a vérnyomásom?
2012. aug. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Van :) Sport!

Nekem is 90 körüli, amíg rendszeresen sportoltam sohase ment lejjebb. Sajnos pár éve felhagytam vele, mert gyerek után rohanok és még nem megoldott a más általi felügyelet. (Igaz tegnap már kipróbáltuk az együtt kerekezést :D A kis futókerékpáron hasított előttem :D

2012. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van rá gyógyszer is, kérdezd meg a háziorvosod hogy erre kell-e már. egy ismerősöm szed rá mivel ő napi többszőr is elájult miatta. azóta jól van.
2012. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás miatt a veséd is károsodhat! Nem tudom mennyi folyadékot iszol, de tudatosan emeld az adagot. Ha nem vagy szomjas akkor is igyál. Az felviszi a vérnyomást.
2012. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2012. aug. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!