Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi idő...

Körülmetélés után mennyi idő elteltével lehet medencébe fürdeni?

Figyelt kérdés
Ha még van 1-2 varrat bent akkor az probléma vagy megkéne várni míg kiesik mind? mert igazából eltelt a műtét óta 5 hét szépen begyógyult de 1-2 varrat még bentvan.

2012. aug. 13. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A varratoknak 10 nap után ki kellet volna esni!

Vagy szedd ki magadnak vagy menj vissza a dokihoz aki csinálta és szedesd ki! Egyébként nem nehéz kiszedni. Már biztosan meglazultak köröm ollóval vágd át a cérnát és húzd ki a görcsnél fogva. Vigyázz meg ne sértsd magad!

2012. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jééézusom, már a leírástól rosszul lettem:D (pedig nő vagyok)
2012. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem a doki 1 hetes ellenőrzés után Azt mondta hogy fürödhetnek. másnap mentem is hawerokkal a holt tiszaba és semmi baj :-) akkor szabad ha már nincs seb sehol a futyiden :-) 18/f
2012. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt a pár varratot óvatosan kiszedtem fürödtem is úgyhogy minden frankó! :)
2012. aug. 15. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellet ezt csinálni? A csajok a bőrös virslit szeretik..
2012. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"A csajok a bőrös virslit szeretik."

Mert még nem próbálták a metéltet! De ha egyszer rákapnak az ízére akkor mehettek a bőrös virslitekkel a ...

2012. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10:09-es válaszoló: Sokan nem azért metéltetik körül magukat, mert nekik úgy tetszik, hanem egészségügyi probléma miatt, mint például fitymaszűkület.
2012. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

09:38-es Én az előző vagyok! És mélységesen egyet érek veled!!!!

Nekem is fitymaszűkület miatt van körülmetélve!

Csak már ki vagyok a sok beszólás miatt: Ez zsidó szokás, meg hasonlók...

Aki nem tapasztalta meg mind a két állapotot mint Én. Ne mondjon véleményt róla!!!!!

Igenis sokkal jobb!!! Igenis jobb a szex így!!! A partnerem is jobban élvezi a szexet vele!!!

Csak ennyit a sok bakancsos Árpádsávos zászlót lengetőnek, ettől még én MAGYAR vagyok!!! Ja semmilyen zsidó nincs a családfámban. Rákóczi /1706/-ig vissza tudom vezetni a családfámat, úgyhogy senki ne jöjjön azzal, hogy idegen szívű vagyok, meg hasonlók...

2012. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
IGen én sem értem a sok beszólást, fitymaszűkület miatt lettem metélve, és igen nagyon jó, tényleg sokkal jobban érzem magam, és az igazság akik már csak így osztlyák a zsídós dolgokat .... totál gyerekek vagytok ennyit tudok mondani, igazat adok az előttem lévő kommentelőnek !!!
2012. aug. 19. 05:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá körülmetélés, éljenek a csajok ! Értük és az egészségükért is érdemes, nem csak magunk miatt.
2012. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!