Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szellentek ilyen büdöset...

Miért szellentek ilyen büdöset, ilyen hosszú ideig?

Figyelt kérdés
Tegnap, azaz vasárnap délután brassói aprópecsenye volt az ebéd, de olyan nagyon hagymás, sós volt. Ekkor este már vacsorázni sem bírtam, nagyon puffadtnak éreztem tőle a gyomrom. Azóta, és a mai nap is állandóan szellentenem kell, és nagyon büdöset. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, már a családom is felfigyelt a körülöttem levő szagokra. Hiába engedem el a szobámban, még szellőztetéssel is nagyon nehezen elegyedik a szag. Szerencsére nyári szünetem van most, és éppen nem is dolgozom, nagyon gáz lenne kimozdulnom ilyen kellemetlen állapotban. Azóta székletem is volt, de még mindig tart a spontán bűzös szellentés. Még sosem tapasztaltam hasonlót, kicsit furcsállom is, hogy 26 óra elteltével is küzd vele a gyomrom. Mit csináljak, hogy megszűnjön ez a kellemetlen tünet?

2012. aug. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb egyél kevesebb hagymát, vagy egyáltalán ne, ha nem bírod elviselni a következményeit.
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, legközelebb majd megpróbálom molekulárisan elválasztani a pörökölt szerű hústól...
2012. aug. 13. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDD ez a megfogalmazás. szívás, legközelebb több odafigyeléssel egyél.

XDDDDDD

2012. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Electronicperson ***** válasza:
Nem tudom ,de ezzel boldog szülinapot kívánok neked. http://www.youtube.com/watch?v=vvYAxuYg77M
2012. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy molekulárisan kell elválasztani? Azt mondtam: NE EGYÉL HAGYMÁT! Azt hittem, értelmezni tudod ezt, de mivel úgy látom, mégsem, ezért kifejtem neked:


Ez alatt azt kell érteni, hogy kerülöd azt az ételt, ami hagymát tartalmaz. Nem eszel pörköltet, sem lecsót. Így már érthető???

2012. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!