Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha ki tudom v*rni (már bocsána...

Ha ki tudom v*rni (már bocsánat) akkor impotens vagyok? Esetleg van olyan impotencia amikor valaki képes önkielégítésre, de közösülésre nem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 15:13
 1/4 anonim válasza:
55%
gyorsan keress egy csajt, dugd meg, különben örökre impotens maradsz. szép napot
2012. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen jót röhögtem, ez egy király válasz.
2012. aug. 15. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Dugás közben esetleg majd félsz ,hogy felsülsz a lány előtt, és emiatt nem áll fel.
2012. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyú ! Legyél egy kicsit trükkösebb. Előbb az előjáték felöltözve és utána ha van merevedésed, kölcsönös símogatás, majd lassan levetkőzni, úgy hogy ha közbe leereszt, szégyenkezés nélkül tudj visszalépni. Minden alkalommal egy kicsit többet és így szép lassan megjön az önbizalmad. Közben a csajt kézzel, ujjal... kielégülésig.
2012. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!