Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Időnként fáj a jobb herém....

Időnként fáj a jobb herém. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Rendszertelenül jelentkezik a fájdalom és mindig a jobb-ban. Talán ha mozgok, akkor nagyobb az esélye, de nincs egyenes összefüggés. Egyáltalán nem dagad meg, nincs színelváltozás és nem tapintok daganatot sem. Voltam urológusnál, úgy tűnt, hogy ő sem igazán tudja, mi ez, gyulladáscsökkentőt írt fel, hogy akkor szedjem asszem napi 3x, ha megint fájna. Azt végül nem váltottam ki, mert akkor nem fájt és azóta sem túl sokszor (2 hetente talán 1x) Ultrahangra nem küldött. Egyébként csak tompa fájdalom, olyan, mint amikor labdával megrúgják és már majdnem elmúlt, csak egy kicsit érződik. Kell tennem újabb lépéseket, vagy várjak? (Max. 2-3 hónapja lehet, de viszonylag ritkán és rendszertelenül, általában mozgás (séta, foci) hatására. Utána gyorsan el is szokott múlni, ha pihenek. 17 éves vagyok.)
2012. aug. 16. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Ez cutis infra scinifes lehet,elég ritka jelenség,könnyen gyógyul,de ha hosszabb ideje megvan,akkor előfordulhat,hogy gyógyíthatatlan.Szólj mielőbb orvosnak!
2012. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Esetleg van valami bővebb infó erről, mert google nem nagyon hallott még róla...:S Vagy elírtál valamit?
2012. aug. 16. 19:54
 3/3 anonim válasza:
Lehetséges egy visszér kezdődő kialakulása. Ha rosszabbodik, akkor mindenképp fordulj orvoshoz. Még azt tudom ajánlani, hogy olyan alsóneműt hordj, ami tartja a heréid(pl: sport boxer, vagy ha neked nem gáz akkor fecske), de semmiképp ne szorítson, mert az sem jó.
2012. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!