Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13,5 éves vagyok, és borotválo...

13,5 éves vagyok, és borotválom, ez így jó, vagy ne csináljam?

Figyelt kérdés
13 éves múltam lassan 14 vagyok, már 9 éves korom óta szőrös , és már meg untam, ezért most nem rég leborotváltam. Már nagyon szőrös volt kb 5 centi volt már a szőr. Folytassam továbbra is a borotválást? Nem tudom hogy a barátnőm hogy szereti, majd meg kérdezem tőle... És egyébként az nem gond hogy már 11 éves 17 centi volt a péniszem, és most is ugyan úgy 17????????
2012. aug. 18. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem kene meg borotvalni de te dontesed
2012. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért ne csinálhatnád? Olyan 1 éve még én is borotválgattam, de a barátnőm azt mondta, hogy hagyjam inkább szőrösre, mert neki úgy tetszik, nekem meg végülis mindegy milyen. :D

Meg azt nem értem, hogy miért nem inkább vele vitattad meg eme dolgot...

17/f

2012. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
hé ne legyen enyire papucs xd ne a no dotse el milyen legyen tested
2012. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vele is meg fogom vitatni, csak gondoltam hogy először mástól is meg kérdezem... Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 18. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne borotváld mert még fejlődésben van a szervezeted és csak felerősődik,megvastagodik a szőrzeted a sok borotválástól.Ha nagyon hosszúra nőne akkor inkább vágd csak rövidebbre.Eleve ma már nem számít divatnak a csupasz kukker látványa,sőt lenőiesezik ezeket a srácokat,vagy nyílvános helyeken metroszexuálisnak gondolják,vagy ki is röhögik.Gondolj bele bemész egy csomó férfi közé és meglátnának tök csupaszon vagy fúl fejlettlenek vagy nőies fiúnak gondolnának.
2012. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az hogy nem nőtt 3 éve már a pélod nem gond,mert már most is felnőtt méretű,ha kicsi lenne az más ügy lenne,de gondolom te sem vagy egy törpicsek alapból.
2012. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Igen és én sem vagyok egy 150 centis típus asszem most kb 180 körül járok... És végülis igaz ha pl egy uszoda öltözőbe meg látnának úgy csupaszan hát huhh.. kapnák szerintem egy két kritikát. :// Köszönöm mindenkinek! :)
2012. aug. 18. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad egy magas fiú vagy,szinte már egy felnőtt magasságú és fejlettségű is,szerintem emiatt nem fejlődtél tovább,mert a felnőttkori fejlettséged már elérted még nőhetsz magasságra is és nemi méretileg is egy keveset.De azt mondják hogy rita esetekbe magas fejlett fiúknál előfordulhat hogy 13-14 évesen is elérik akár a felnőttkori magasságukat,pénisz méretük.Szerintem is inkább csak rövidre vágd a szőrzeted.
2012. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazából azért borotvalod mert serduletlen kisfiú akarsz lenni újra. Meg ha elsőre azt gondolod mekkora hülyeség ez már. Ha nagyon zavar, nyird rövidre, de ne borotvald le, ze már nem vagy csupasz pocsu kisfiú.
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem. Nem akarok az lenni újra... Csak úgy gondoltam hogy sokan mondják hogy aki "igényes" az le borotválja... Úgy gondoltam hogy én is igényes akarok lenni így is én leborotválom, de szerintem ha kicsit szőrös, az sem mutatja azt hogy igénytelen az ember hiszen tisztálkodik, csak max, nem borotválja le.. De szerintem ez nem baj...
2012. aug. 19. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!