Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudtok erre a 2 égető...

Mit tudtok erre a 2 égető problémára tanácsolni?

Figyelt kérdés

1.Egy ideje meghíztam, ennek következtében a lágyékhajlataim izzadni kezdtek, aminek a vége az lett, hogy a combom teteje (a herém magasságában, és a hajlat is) nagyon kicsípődött, és fáj, ha bármivel hozzáérek, vagy sétálok, mivel dörzsölődik a bőr. Tudtok valami krémet, kenőcsöt, ami jó lenne rá, és hosszabb sétánál se lenne gond?


2.Nemrég leborotváltam a heréimet is, ami úgy látszik, nem volt a legjobb ötlet. Azóta viszket, de nem is kicsit. Ez kb 1 hete lehetett. Erre valami?


Plz segítsetek, ha tudtok, köszönöm.

23 éves vagyok, és bocsánat, hogy hosszú lett.


2009. júl. 23. 21:09
 1/8 anonim válasza:
a viszketés elmúlik, ha visszanől a szőr
2009. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: kend be bepanthen kenőccsel, ez hámosító krém és a legjobb ilyen esetekben. Tudom még ajánlani a LINEA nevű krémet, de nekem ezt Svédországból hozták, nem tudom,hogy van-e itt is. Ha van mindenképp szerezz be egyet, mert a legjobb krém. Nem utolsó sorban pedig fogynod kéne, a szívnek sem, neked sem és a combodnak sem tesz jót,ha el vagy hízva. A második kérdésedre is ugyanezt javaslom, ne hámosítóval,hanem bármilyen vizes alapú testápolóval (csak ne níveával,mert az zsíros krém.) kend be, majd elmúlik. :)


Remélem segítettem. L / 18

2009. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a választ, ki fogom őket próbálni.


De nem úgy kell elképzelni, hogy 100 kg lettem, csak 60 voltam kb fél éve, aztán felment a súlyom 75 kg-ra. Ennyi vagyok most, 175 cm-es magassággal. Csak a combjaim elég vastagak a kosárlabdától, és a focitól. Így összeérnek, mikor járok.

2009. júl. 23. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
ha behintőporozod, csökken a viszketés
2009. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És méress még vércukorszintet is! Nálam is a vércukor miatt gyógyult nehezen.
2009. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.-ra tudok válaszolni csak:


Kenj rá aftershavet, amit a pofidra kenel, miután megborotválkoztál:)

2009. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

De az még csípni is fogja a golyóimat:) Már ha a képemből indulok ki:) Szerintem a heregolóim visszamásznak kiindulási helyükre...:D

De azért kipróbálom:)

2009. júl. 26. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó tippem, szölözsír..

Olvassz fel egy két tubussal a nem illatositott fajtából, ez tuttira megoldja a dolgot hiszen a kifújt szájra is jó!!

2009. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!