Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha alacsonyabb és vékonyabb...

Ha alacsonyabb és vékonyabb is vagyok, mint a vér szerinti apám volt az azt jelenti, nem fejlődtem ki maximálisan?

Figyelt kérdés

Tehát akkor biztos, hogy nem fejlődött ki a genetikailag meghatározott maximumom?


Apám 178 volt én csak 174 és a lábaim is vékonyabbak, vállaim is keskenyebbek.


22F



2012. aug. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy butaság.Azért mert nem vagy olyan mint apukád, még nem jelenti azt hogy fejlődtél rendesen, te jó ég......Lehet anyukád családjára "ütöttél" jobban vagy nagypapádra vagy akárkire. Attól,hogy az apukád nem törvényszerű,hogy ugyanolyan testalkatod legyen. :)))
2012. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jav: elsősörban kimaradt a NEm sző a fejlődés előtt
2012. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy PONTOSAN olyannak kellene lennem, de az emberek 90%-a magasabb az apjánál is. Sokszor még a lány is. Ez bizonyítja, hogy teljesen egészségesen fejlődött. Aki kisebb az valamilyen hátrányos körülmény miatt lett kisebb. És ezzel egybevág, hogy a csontozat is vékonyabb, tehát a testalkat is vékonyabb. Pedig férfiaknál pont az lenne az előnyös, domináns allél, hogy széles váll, vastag csontozat és erős izomzat. Vagy tévedek?
2012. aug. 22. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom de szerintem nem kellne ezzel foglalkoznod. Egyik ismerősömnek 3 testvére van. tehát 4en vannak és 4 évenként születtek egymás után. első lány, olyan magas és hosszu mint az apja második fiú, olyan alacsony és tömzsi mint az anyja, harmadik emgint fiu, szintén olyan alkat mint az apja meg a nővére. negyedik a legkisebb: lány ő is olyan alacsony mint a z anyja és tömzsi ahogyan az idősebbik bátyja. Elég furák igy igen,(egy nagy,egy kicsi, egy nagy ,egy kicsi) de szerintem itt az örökletesség számit.
2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A genetika egy érdekes dolog.

A letöbb, amit tehetsz, hogy a haveri körödben körülnézel, leteszteled, hogy a haverjaid ennyire ütnek az apjukra.

Ha egytől egyik olyanok, mint Ő, mármint testalkat, dominancia tulajdonságok, és ha azt veszed észre, hogy te ettől lényegesen eltérsz a fatertól, akkor barátom, kezd el keresni a valódi apádat.

2012. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet h le kéne csekkolnod a postást is....
2012. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!