Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámon felül megjelent...

A fitymámon felül megjelent pár hete egy fehér pötty. Többi lent. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hátrahúzva látszik csak, kicsit keményebb ott. és félmerev állapotban abban a sávban ahol van, ott a bőr,mintha szűkebb lenne. valakinek esetleg volt még ilyen? fájdalmat nem okoz, csak zavar.

2012. aug. 26. 16:58
 1/3 jetizso válasza:
Szerintem menj el orvoshoz:/ igen, lány vagyok de akkor is a mi nemi szervünk is meg betegedhet (velem még nem történt hál isten hogy bármilyen betegséget elkaptam volna) de még ha csak egy piros foltot is találnék nem ilyen komolyat futnék az orvoshoz szóval hajrá mert ilyet még nem láttam és lehet nem is szeretnék.
2012. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Ez le7 akármi, rosszabb esetben akár LSA (Lichen Sclerosus et Atrophicus) okozta fitymaszűkület előfordulása sem le7etlen. Ezt azonban látatlanban felelőtlenség lenne kijelenteni, de ha biztosabbat akarsz tudni, nézesd meg a bőr- és nemibeteg-gondozóban, de időben!


Am. mióta van az ott?

Te hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. aug. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 vagyok, pár hete vettem észre
2012. aug. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!