Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez jó a herémnek?

Ez jó a herémnek?

Figyelt kérdés
Ha jéghideg vízzel megmosom este a herém az jó a spermáknak? Mert úgytudom nemszeretik a nagyon meleget, mivel hereviszértágulatom van és azthallotam róla hogy melegen tarjta a spermát. És még annyit szeretnék hogy 10 éves korom óta maszturbálok, amikor előszőr elkezdtem annyira jó és izgalmas volt hogy napi 6x is csináltam de mostmár 14 koromba kétnaponta ha 1x csinálom, teljesen megmuntam, nővel nemvoltam még, most nemistudok szerezni sehonnan, mivel tudnám feldobni és izgalmassá tenni a maszturbálást a ma estére , hogy olyan jó legyen mint régen?? Esetleg valami eszköz, vagy technika? Mert kész monoton , hogy csak a bört huzgálom. 14/F köszi előre is válaszotokat
2012. aug. 26. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A műtétet nem fogod tudni jegeléssel elkerülni, hiába próbálod. Ezen az oldalon már legalább 3 herevisszértágulatos kérdést láttam, amelyeket az lmúlt pár napban írhattak ki. Mindegyik csak keresi a kifogást, de arra nem gondol, hogy a szervezetükkel NEM ALKUDOZHATNAK, ergo A MŰTÉT NEM ELKERÜLHETŐ! :O


14 évesen még ne akarj nővel lenni, mert amíg nem viselkedsz önmagadért se felelősen, hogy akarsz egy NŐ-re vigyázni, Öcsi?


Ami meg a maszturbálást illeti, kísérletezni kell, én is azt csináltam, meg szerintem még sokan mások is. Vigyél bele más fogásokat, eszközöket, amitől más érzés lesz, vagy rejszolj máshol is mint otthon, olyan helyeken, ahol az érzés szokatlan, azonban ne olyan helyen csináld, ahol ez nem etikus!

2012. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ, a maszturbálásra esetleg nemtudsz valami eszközt ami újdonság lenne?? és nagyobb az élvezet?
2012. aug. 26. 22:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezaz SIKERÜLt most kivernem 3x egymásután 15 perce szünetekkel mint a régi szépidőkben :D
2012. aug. 27. 02:17
 4/4 anonim ***** válasza:

csak ámulok amikor vki 14 évesen is már a régi szép időkön mereng :D


fogások? legyél kreatív, fedezd fel a tested


a jég is lehet izgalmas pl.


jegeléssel nem sokra mész egyébként, ellenben én annyira nem sietnék, a hereviszér tágulattól nem lesz maradandó károsodásod 14-16 évesen, ellenben spermaszámot is nézetnék műtét előtt, hogy tényleg szükséges-e a műtét, több orvossal is beszélj

2012. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!