Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túlzott szőrösödés. Normális?

Túlzott szőrösödés. Normális?

Figyelt kérdés

14 éves szegedi srác vagyok,most fogom kezdeni a 8. osztályt.És már sűrű,arc,has,mellkas,láb és kar szőrzetem van.Amikor ismeretlenek először meglátnak,18-20 évesnek néznek.A bajszomat már lassan pöndöríteni lehet:D

Ilyen korban ez hormonzavar?

Apropó,valaki borotválkozott már 14 évesen?Kipróbáltam a lábamon egy kb 3 cm2-es területen,hát mit is mondjak,2 nap alatt visszanőtt,és erősebb lett.

Engem nem nagyon zavar,de a környezetem rágja a fejem miatta.Igaz az se érdekel:D

Szóval a kérdésem:

Hormonzavar?


2012. aug. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Tündéri stílusod van. Igen, ezzel menni kell a házi orvoshoz. Ő fog adni vérképre beutalót, vagy beutal hormonorvoshoz. Most nem jut eszembe ennek a helyes neve, endokrinológus talán.
2012. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi bajod, max kicsit gyorsabban érsz mint a mások. Én 16 évesen kezdtem borotválkozni, akkor már elég szőrös voltam. Van aki még 18 évesen se, van a 14-15 éves korában. Én kb ennyi idős voltam amikor elég sokat nőttem, 15 évesen 190 cm voltam, azóta se nőttem. (Most 20 vagyok).


Szerintem nem hormonzavar. De igazából nem értek hozzá csak én így gondolom.

2012. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!