Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fityma szükület?

Ez fityma szükület?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok. mikor nem áll fel a péniszem akkor simán hátra tudom húzni a fitymám és simán vissza is. mikor merevedik akkor egy pici fájdalommal jár az ha hátra húzom de igazából nem azzal van a gond hanem a vissza húzással, mert ha hátra húzom azután vissza alig birom húzni. ez fityma szükület? ha igen akkor mit javasolnátok? ha valami más akkor arra mit?

2012. aug. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mondd meg szüleidnek és menjetek orvoshoz és ő megmondja hogy mi a baj.
2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt magam nem derithetném ki és ha fityma szükületem van akkor nincs erre valami otthoni megoldás?
2012. aug. 27. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
De van otthoni megoldás,már ha fitymaszükületről van szó.Esténként,fürdéskor merev állapotban a péniszeden a fitymát többször hátra kell húzkodni és idővel már nem fogsz fájdalmat érezni.Ezt rendszeresen kell csinálni,minden este.
2012. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt innen hogy állapítsuk meg?


Ő szerintem elég tapasztalt. Ha megkérdezed, és együttműködsz vele, biztosan segíteni fog!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!