Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
11 évesen nagyon sokat recskáztam és ugy recskáztam hogy nem huztam rola le a bört és anyám sem tudja :SSS és most ha fitymaszűkületem va akkor megproálom elmondani neki
2012. aug. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

1, Most hány éves vagy?

2, Egyáltalán nem lehet lehúzni a bőrt?

2012. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

12 xD


le lehet

2012. aug. 27. 20:22
 3/8 A kérdező kommentje:
12 évses vok és nem lehet le huzni a felál erősen nem akarom
2012. aug. 27. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd elég fiatal vagy,ha nem áll fel a péniszed akkor a fitymád hátra tudod húzni?

Ha feláll akkor mennyire tudod a fitymád,vagy ahogy te fogalmazol a bőr lehúzni,vagyis hátrahúzni róla?


Igen fiatal vagy,ha esénként elkezded fürdéskor a péniszeden a bőrt hátrahúzkodni akkor fokozatosan mindig tovább tudod majd a bőrt hátrahúzni.Pár hét alatt látszik majd a javulás.

Anyukádnak nyugodtan szólj róla ha nem látnál javulást de majd az orvosokkal vigyázzatok,mert a fitymaszükületet lehet kenőccsel is kezelni,vagy fityma plasztika van még mint műtét ha szeretnéd hogy a fitymád megmaradjon.

Vigyázni kell sok orvos szeret egyből körülmetélést javasolni,de komoly szükületnél van csak erre szükség.

2012. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nem áll fel akor hátra birom huzni ha feláll nem csak egy picitde megprobálom
2012. aug. 28. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ácsi, hogy recskáztál, ha nem húzogattad a bőrt O.o?
2012. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huzogatamde nem huztamle a makkig le birom de nehezen csak nem merem megmondanianyámnak mert le gyeszérte
2012. aug. 28. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jó! Én nem értem miről zagyválsz, hadarsz itt, kedves Kérdező! Légy szíves használd a vesszőket, hogy elválaszd, amit mondani szeretnél, és figyelj oda a helyesírásodra, mert így nem lehet érteni mi a bajod egyáltalán!


Ne hadarj, nyugi!


Mielőtt meg elküldöd, amit írsz, olvasd át, és gondolj bele abba, hogy a másik ember vajon megértené-e simán, amit leírtál!? Félszavakból álló elhadart töredékekből esküszöm semmit nem lehet érteni! :O

2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!