Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok a makkom...

13 éves fiú vagyok a makkom hegyén lett egy piros folt és viszket:S mit csináljak?

Figyelt kérdés
orvoshoz nem nagyon akarok menni és kettő napja lett
2012. aug. 31. 05:37
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg gomba, szóval mindenképpen jó lenne ha látná egy orvos.
2012. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira szomorú vagyok amikor azt látom, hogy 12-13-14 éves, szinte még "kisfiúk" ezen az oldalon írogatnak az ilyen jellegű próblémájukról. Legyen annyi bizalmad, hogy szólsz apukádnak, v. akár anyukádnak ( ne felejts, mikor kicsi voltál Ő tanította meg, hogy kell hátrahúzni a fitymádat stb.) Hidd el nem harapná le a fejed, bármit is szedhettél össze, sőt örülne, hogy bizalommal vagy iránta. (én legalábbis az Ő helyében így éreznék).


Egy fiús anyuka

2012. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Colonel Simi válasza:
nekem volt hasonló, de elmúlt! Ha még két nap akkor várhatsz egy pár napot még, ha tényleg nem akarsz szólni, de ha terjed vagy stb. akkor szólj feltétlen, én nem szóltam, de aztán elmúlt, amúgy szerintem nekem attól volt hogy amikor hugyoztam akkor nem ráztam meg utána meg stb. és a húgy az ott csinált valamit azóta megcsinálom amit kell mindig, nem lehet hogy neked is ez van most?
2012. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!