Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van bepirosodva, és...

Miért van bepirosodva, és kipattogva a combom a péniszem körül?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalt a combomon, a péniszem mellett, kb 5cm átmérőjű piros folt van, néha olyan mintha még ki is lenne pattogva, és annyira viszket hogy az nem igaz. Pár hónapja van ez, próbáltam kenegetni mindenféle krémmel de semmi változás nem történt.

Mitől van ez? Hogy tudom kezelni?

A válaszokat előre is köszönöm!!


2012. szept. 1. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alsógatyáddal lehet probléma. Esetleg kövér vagy, és kidörzsöli.
2012. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha borotválod attól is lehet.


Az is elképzelhető, hogy valami allergiás reakció valamire, pl krém, tusfürdő, vagy egyszerűen a gatyád dörzsöli, nem szellőzik így bepállott.


Ha ezeket kizártad, akkor lehet gombás fertőzés.Próbálj rá Canestent, ha használ, akkor az.


Nem voltál uszodában mostanság, vagy szaunában? Ilyen közös helységekben amikben esélyes, hogy elkaphatsz valamit? Vagy netán gyanús hölggyel nem volt szexuális kapcsolatot? Ha utóbbi fenn áll, menj el a bőr és nemibeteg gondozóba.


Ha egyik sem, akkor nem lehet komoly a gond.

2012. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves "GROFURAM"! Miért kell más próblémáját poénra venni??

Szórakozásból nem kell látogatni ezt az oldalt.

Kedves kérdező! Lehet,hogy ekcémád van. Ha igazam van, akkor az a lehető legrosszabb, ha össze-vissza kenegeted mindenfélével. Ezzel csak rosszabbat csinálsz! Ez egy allergiás folyamat, ami többnyire a hajlatokban, nehezebben szellőző helyeken jön elő. A bőr száraz, kipirult, viszket, esetleg kipattogzhat. Általában a steroid tartalmú kenőcsök segítenek (mivel az allergia az immunrendszer túlműködéséből ered - a steroid ezt gátolja meg). Minden esetre keress fel egy bőrgyógyászt, mert bármi is legyen az az elváltozás, Ő felismeri és megfelelően fogja kezelni!

2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 grofuram ***** válasza:
A válaszom ugyan nem fejtettem ki de attól még komoly volt. A ritka tisztálkodás a gombás fertőzések szaporodását igen csak felgyorsítja és azon a tájon elég kellemetlen, sőt fájó érzést garantál. Tehát h valami belső vagy külső egyéb tényező miatt nem tisztálkodsz rendszeresen akkor igyekezz a napi legalább 1szeri alapos tisztálkodást...(Az előző válaszom kifejtve)
2012. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szórakozásból nem kell látogatni ezt az oldalt."


Az itt lévők 90%-a szórakozásból látogatja ezt az oldalt. Néha próbálunk segíteni, de igazából az is szórakoztató.


Miután ezért se nem fizetnek, se nem jár elismerés, és sokszor meg sem tudom, hasznos volt-e a tanácsom, vagy tényleg segítettem-e, mert még egy tetves "köszönöm" is ritka ha elhangzik, ahogy itt sem jelenik meg napok óta a kérdező, ezért kizárólag a szórakozás miatt vagyok itt.

2012. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy probléma miatt jelentkeztem be az oldalra, amit azóta sikerült megoldanom. Kaptam sok olyan hozzászólást ami nem nyújtott segítséget, de olyat is ami igen. Most már csak azért járok föl, hátha tudok másnak segíteni. Csakis a komolynak és valósnak vélt kérdéseket válaszolom meg.

Attól, hogy a kérdező nem reagál, még lehet, hogy olvassa a válaszokat. Arra nem gondoltok, hogy talán éppen az orvosnál ül????

2012. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezért írtam 90%-ot, mert ugye van 10% még aki nyilván más miatt van itt.


Most lehet, hogy az orvosnál ül, de vasárnap biztos nem ott volt, mondjuk persze semmi közöm hozzá hol van és mit csinál. Nekem mindegy, én normálisan válaszoltam neki, mert amúgy a 2-es is én voltam.


Egyszerűen csak arra akartam rávilágítani, hogy bizony a szórakozáson kívül kevés haszna van ennek az oldalnak, tisztelet a kivételnek, mert vannak normális kérdések és válaszok is.

2012. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem azért nem írtam eddig mert nem akartam, dolgozni voltam a hétvégén. De nemis ez a lényeg.


Köszönöm a normális válaszokat!!


El fogok menni bőrgyógyászhoz ahogy javasoltátok, remélem majd ő tud segíteni.

Amúgy rendszeresen tisztálkodok, nemhogy napi egyszer, naponta akár kétszer-háromszor, főleg ilyen melegben, én nem érzem úgy jól magam ha izzadt és büdös vagyok.


Mégegyszer köszönök mindent!!

2012. szept. 3. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
A tegnap 14:48-as, és ma 10:21-es vagyok. Részemről szívesen a segítséget, és szívesen venném, ha privátban rám írnál mi volt a diagnózis. Köszi!
2012. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!