Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kórházba fekszem, ott is...

Ha kórházba fekszem, ott is lehet spontán merevedésem? Mit reagálnának erre az ápolónők?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. nem bírnék felkelni az ágyból, mosdatnának és merevedésem lenne pont. Ez mennyire gáz? Biztos elsüllyednék szégyenembe.

2012. szept. 9. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

láttak azok ott már ilyent,meg még ennél sokkal különbeket is,

ezen ne idegeld magad,lekezelnek téged is ,azt jónapot,

2012. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Két hónapja műtöttek darabos térdtöréssel,kaptam a lábamba vasat,csavart,drótot.Két hét kórház.Reggelente jött a fürdetős nővér,egy öreg,dagadt grizzly.Kék gumikesztyű volt rajt.Kérdezte:kit kell lemosni,ki nem tud elmenni tisztálkodni?Na,ha erre felállt volna a farkad,akkor te "mindenevő" vagy.Amúgy inkább kimásztam iszonyú fajdalmak közt a fürdőbe,két mankóval,és átmostam magam vizes szivaccsal.Meghaltam volna ha egy ilyen megfürdet.
2012. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jo,csak nekem olyankor is áll a cerkám, mikor nem is akarom.
2012. szept. 9. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekel: én úgy gondolom, először azt a fajta "gondot" kellene orvosolnod, saját magadnak, mielőtt ezen agyalsz. Természetes dolog volna, ha ez megtörténne. Nyilván ha nem akaratos és pimasz, mindkét félnek kissé kellemetlen lehet. De nem gondolom, hogy egy épeszű nővér ne tudná ezt normálisan kezelni, feltéve persze, ha te sem szemtelenkedsz vagy hasonlók. De ha van lehetőség, kérhetsz férfi ápolói segítséget. De én azt javaslom, próbáld először ezt úgymond kordában tartani. Legyen barátnőd, vagy old meg, hogy ne legyen ilyen felgyült késztetés mindig benned etéren. Ha nem megy, és állandóan ilyen gondod van, keress egy szakembert, ez nem szégyen.--- nő voltam :)
2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

ez egy vicc ,hasonló a téma :


A beteg könyörög az ápolónőnek:

- Nővérke! Hadd adjak egy csókot magának!

- Nem lehet!

- De nővérke! Hadd adjak egy csókot!

- Nem lehet! Értse már meg, az is szabályellenes, hogy maga alatt fekszem.

2012. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy betegnek spontán merevedése van, az természetes élettani folyamat. Szerintem nem lennének rosszul a nővérkék, bár nekik is kellemetlen lehet ez a szitu.

Ha mosdatásnál ilyen van, gondolom magára hagyják kicsit a beteget, hogy lecsillapítsa a szerszámát.

2012. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, talán nem kerülök ilyen helyzetbe!
2012. szept. 9. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Hogy ez mennyire gáz? SEMENNYIRE!

Azért vannak ott a nővérkék, hogy leápoljanak, hogy lekezeljék a bajodat! XD

2012. szept. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!