Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a mellszőr?

Milyen a mellszőr?

Figyelt kérdés
Elketzdtem szőrösödni a mellkasomon. Akinek van, milyen érzés lesz? Tényleg viszket és túl meleg? És szokás borotválni, hogy mások ne lássák kikandikálni? Mennyi idő alatt terjed szét mindenhová? Milyen evolúciós előnye van? Ezt is samponnal kell mosni mint a hajat? 16F
2012. szept. 10. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vele csinálni. Én 60 éves elmúltam, és állítom, nem csíp, nem szúr, nem meleg, tényleg csak valami evolúciós maradék. Valaha volt szerepe, jelentősége. A mellszőrbe kapaszkodtak a kicsik, meg védi a mellkast az időjárás viszontagságaitól. Egy férfinek lehet, a hímek általában szőrösebbek. Egy kopasz hím olyan, mint egy nőstény.
2012. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze mosd samponnal és tegyél rá hajbalzsamot is a szebb hatás elérése érdekében. :)
2012. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zselézheted is...
2012. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyantázni is, a testépítők azt csinálják.
2012. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lábszőröd, hónaljad és a nemi szerveden a szőrt is samponnal mosod? Ha igen, akkor persze, mossad nyugodtan a mellkasodon is...ha meg nem, akkor meg is válaszoltad magadnak a kérdést.


Komolyan sokszor az ilyen hülyeségek dobják fel az ember napját. :)

2012. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, most kezd sötétedni kb 5-6 szál középen. :D

Hogy szokták e borotválni.. Ahogy érzed. Én, ha már a pólóm nyakánál kikandikálna tuti leszedném, vagy fazoníroznám.

De mondom, ahogy érzed. Olyan mint az intim szőrzet. Ha akarod meghagyod, ha akarod nem!

2012. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellszőrtől lesz vki férfias, nyilván más tulajdonságok is hozzájárulnak a férfiassághoz, de szerintem, az az okés ha egy férfi szőrös. Az ha a hónaljadat leborotválod még talán elmegy, de egyébként a többit hagyhatod úgy ahogy van!
2012. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!