Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyógyszert vegyek?

Milyen gyógyszert vegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak az a problémája, hogy vizelés után 1-2percel még folyik ki neki vizelet.... régen is elég sűrűn volt, most már szinte állandó. Akármit csinál, akármit próbál ki, semmi nem használ. Orvoshoz nem szivesen megy ilyen dologgal, így gyógyszerrel szeretnék megoldani. Neten nézelődtem de semmit nem találtam eddig. Mit ajánlotok? előre is köszi

2012. szept. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban megmondják, de Én azt javaslom, hogy menjen el orvoshoz, nem szégyen.

Inkább most amíg megelőzhető a nagyobb baj,,


Zsömle/lány

2012. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A problémát nem hiszem, hogy gyógyszerrel lehet megoldani. Menjen orvoshoz. Ha a párod nő, elmondhatja a nőgyógyászának. Ha fiú menjen urulógiára.
2012. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert evvel el kell menni orvoshoz,mit csinal ha komolyabb lessz,es mar nem lehet segiteni rajta?Az orvosok azert vannak,hogy ha valami gond van menjünk hozzajuk,hidd el,es mond meg a ferjednek,hogy sokan sokkal aprobb gondokkal jarnak orvoshoz.
2012. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uppsz,nem tudtam miert,de valahogy ugy gondoltam te nö vagy marmint a kerdezö, a szegyenlös meg a ferjed.
2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos segithet,ja,es gondolom a beteg, ferfi,mivel a ferfiak egszsege kategoriaban van.
2012. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!