Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti jártatok már úgy,...

Srácok, ti jártatok már úgy, hogy véletlenül lepisiltétek magatokat (illetve a nadrágotokat)? Vagy csak velem történt ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig is többnyire ülve pisiltem, de ma megfogadtam, hogy innentől mindig ülve fogok. Ma siettem és a piszoárt használtam, és ahogy elkezdtem, nem előrefelé, hanem magam felé jött a vizelet. Ez most hülyén hangzik, nem tudom, talán össze volt tapadva a húgycsőnyílásom. Nagyon gáz volt, egy jó nagy folt lett a farmeromon. Remélem, nem vették észre sokan, de nagyon kellemetlenül éreztem magam. :(

2012. szept. 17. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
ülve?
2012. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olvasd végig, azt írtam, hogy többnyire ülve pisilek, de most éppen álltam (piszoárnál, hogy tudtam volna ülni?)! Erre írtam, hogy mostantól nem kockáztatom, és ülni fogok. De valóban egy kicsit félreérthetően fogalmaztam, bocsi!
2012. szept. 17. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Eddig míért ülve nyomtad?
2012. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Eddig míért ülve nyomtad?"


Mert otthon anyám botrányt csinál, ha egy csepp is mellé megy. :D

2012. szept. 17. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul néha még ha felhúzom a fitymámat akkor is ..Otthon gyakran ülve pisilek,nem kell bűvészkedni,kényelmesebb és higiénikusabb,de suliban a franc ülne rá az összehúgyozott wc-kre(ugyanis a sok okos gyerek állva végzi a dolgát,de nem piszoárnál hanem rendes wc-nél és képtelenek beletalálni...) 18/F
2012. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tönkrement a sliccemen a cippzár. Sebaj, derékszíj kicsatol, gatya letól. Önfeledten pisilek, látom ám, hogy a piszoárba nem megy semmi, viszont kétoldalra csurog rendesen.

Hát nem ráhugyoztam a derékszíjamra?

2012. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

/Ezzel ne dicsekedj! :)/

Otthon próbálgass normálisan pisilni, mert ez nem természetes. Gyakorolj célbalőni.

2012. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Eszembe nem jutna egy vizelés miatt leülni!

Persze, ha már ülök...

2012. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pér ***** válasza:
100%

Utolsónak mondanám:

Addíg nem jut eszedbe, amíg nem Te takarítod a WC-t, hanem anyád, vagy a párod.

Valószínű, hogy el sem tudod képzelni, mennyi megy mellé, amit észre sem veszel. Egyszer próbáld ki, hogy mondjuk WC papírral körbe rakod a peremet és aztán végzed el a dolgod. Meg fogod látni, hogy milyen sok, apró csepp megy a kávára, ami egy idő után büdös lesz. Vagy csak fogj egy darab WC papírt és egy hét után töröld körbe vele a fajansz tetejét, aztán nézd meg a papírt. Meg fogsz lepődni. Na ezt kell takarítani a csajoknak, pedig nem is ők "koszolják" össze.

...és ahogy öregszik az ember, egyre nehezebben céloz bele.

Ha egyszer valami oknál fogva, néhány hónapig egyedül fogsz élni, (amit nem kívánok, hiszen az ember társas lény) akkor úgyis rájössz erre magadtól is.

2012. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha előfordult, kis koromba viszont sokkal gyakrabban, mostanában szerencsére nem.
2012. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!