Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy növekedjen az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
17 fiú vagyok, és az arcomon "csak" gyengén pelyhedzik a szőrzet. Tudom akik már borotválkoznak, azt mondanák, hogy "örülj neki,hogy még nem kell borotválkoznod". Ezt úgymond vagány dolognak tartom. Hogyan lehetne elősegíteni az arcszőrzet növekedését mindenféle szer segítsége nélkül? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. szept. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz csajozni, nyugodtan :D
2012. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez genetikailag dől el.
2012. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szívesen cserélnék veled már elegem van h folyton borotválkoznom kell.

De egyébként azt ajánlom h borotváld csakran azt a helyet ahol szeretnél szört növeszteni .Nálam ugy volt h csak bajuszba nőtt szinte de mégis mindenhol megborotválkoztam mostmegmár gyorsabban nő mindenhol az arcomon a szőr mint bajuszba .

2012. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A borotválástól nem erősödik. Semmit nem tehetsz. Fogadd el, hogy későn érő típus vagy és várd meg míg kinő. Mert előbb vagy útóbb úgyis kinő. Én az ellentéted vagyok. Én már 15 évesen szakállas voltam, hetente többször borotválkoztam és agyoncikizett a sok csupaszképű későnérő osztálytársam.
2012. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!