Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 161 centi vagyok. Szerintetek...

161 centi vagyok. Szerintetek ez nagyon kevés vagy ideáis? (13/F)

Figyelt kérdés

#serdülő magasság
2012. szept. 23. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ekkora maradsz és nem nősz, akkor elég alacsony, de valószínűleg még nőni fogsz, szóval bármi lehet. Nekem anno nagyon sok fiúosztálytársam 12-13 éves korban nyúlott egy nagyot.

Bár sokat számít, hogy genetikailag mit örököltél. Magasak a felmenőid vagy alacsonyak?

Volt olyan fiú osztálytársam, aki ennyi idősen 190 cm magas volt, de olyan is, aki alacsonyabb volt nálam (én akkor olyan 158 cm körül voltam).

2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó, hogy ki mikor és mekkorára nő a serdülőkorban. Lehet, hogy nálad még nem volt meg a nagy nyúlás.

Amúgy évekig fogsz még nőni, hiszen csak 13 éves vagy.

Szerintem ezen kár aggódnod. Gyakorlatilag majdnem akkora vagy mint én (164 cm), és felnőtt vagyok, igaz nő.

Sok férfi felnőttként csak kicsit magasabb nálam. Ezt figyelembe véve semmi gond nincs a magasságoddal!!

Nyilván nem leszel 190 cm-es felnőtt, bár ki tudja?

2012. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még fogsz nőni MINDENKÉPPEN :) Ne aggódj. Én amúgy kb 16-17 évesen nyúltam meg addig elég kicsi voltam. Szóval türelem de mindenképpen meg fogsz nőni.
2012. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 évesen 173 cm volt, most 181, fogsz nőni


16/F

2012. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D hát apám 181 körül lehet szal nem is magas de nem is alacsony báttyám ő 17/F és ő is ilyen 180 körül van ...
2012. szept. 23. 17:24
 6/6 anonim válasza:
Én 19 éves fiúként vagyok 161...:/
2012. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!