Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy szőrtelenítsem a farkam?

Hogy szőrtelenítsem a farkam?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam 2szer, de szörnyű volt, ömlött belőle a vér. Gyanta vagy krém, vagy bármi, mit ajánlotok?

2012. szept. 23. 22:40
1 2
 1/18 nagylzs ***** válasza:

Teljesen szőrzeleníteni csak krémmel lehet. A gyanta önkínzás. A borotva helyett jó a szakállvágó, de nagyon óvatosnak kell lenni, és azzal csak rövidre nyírni lehet. Ha nem vagy elég ügyes akkor borotvával hozzá se kezdj.


Amúgy a teljesen csupasz nem túl egészséges, de te tudod mit akarsz.

2012. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Öngyújtóval a legegyszerűbb.
2012. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

A gyanta valóban fájdalmas dolog. Az egyik megoldás a krém, a másik pedig a borotva.


Én nem vagyok híve a csupasz intim résznek. Mert eléggé tud szúrni, ha elkezd nőni. Például én úgy jártam, hogy egyik partnerem kedvéért teljesen leborotváltam, aztán amikor pedig elkezdett nőni szúrt is rendesen, majd a makkom sínylette meg, s úgy kidörgölt, hogy úgy néztem ki, mint akinek nemi betegsége van.


Egyébként én az egyszerűbbik megoldást javaslom: apám leselejtezte a régi hajvágóját. Én azzal beállítottam egy méretet, s kicsire vágtam. Nem is néz ki hülyén, nem is kell pár naponta ismételni a dolgot, és elég 1-2 perc.

2012. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
akkor rosszul csinálsz valamit, ha a borotvától ömlik belőle a vér
2012. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszetekbe, hogy nagyon meg kellene verni azt, aki kitalálta, hogy borotválják a férfiak az intim szőrzetüket? Évezredekig senkit nem zavart, erre most jön valami okostojás, nyilván valami borotva-ügynök, és azóta mindenki jajgatva metéli a farkát. Normális ez?
2012. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, én se borotválnám a farkam, ha a csajoknak úgyis kéne.. :D
2012. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, én sem borotválom, soha nem is borotváltam és csajoknak mindig is kellett. ))) Hál'Istennek.
2012. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 17 éveseknek errefelé "undorító" a szőrös f*sz :D
2012. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én más kinőttem az iskolából. Nem a tornatermi öltözőben szexelek.
2012. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha a pasik 90%-a,akinek szőrös a "flrfiassága" meg is tudná normálisan mosni és nem bűzlene ott lennt,akkor talán a nők sem (bár nem csak a nők ragaszkodnak ma már) akarnák,hogy szőrtelenítség magukat a pasik.Amúgy azok a pasik,akik nem szőrtelenítik ugye elfogadják,ha a nőnek is szőrös? Mert az elvárások nagyok,de a többség a másik fél kedvéért sem képes lépni. Persze,akinek nem inge...
2012. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!