Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy ennyi ideig tart?

Normális, hogy ennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves srác vagyok, átlagos péniszmérettel. Amióta létezik számomra a maszturbáció fogalma (kb 14 éves korom óta) azóta így van, de eddig úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Minden maszturbáció, vagy szex után még legalább fél óráig elég sok utóváladék jön, ami csak azért is zavaró, mert az alsóm eléggé olyan lesz, vagy pedig 2 percenként törölgetem, mosom. Aktus/maszturbálás közben is elég sok termelődik, de az még nem zavar, mert csak segít benne. Természetesen megmosom utána. Nem tudom, hogy ez normális e, vagy kéne szakember rá? Elég hamar sülő típus vagyok, lehet ez is közbejátszik? Vagy ez így normális? Nektek is ilyen sokáig termelődik még utána?
2012. szept. 25. 06:54
 1/4 anonim válasza:
15vagyok, és ugyanez van xD
2012. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt elfelejtettem mondani, én úgy szoktam hogy teszek egy zsepit a boxerem azon részére ahol a farkam van, és akkor azt itatja át nem a gatyám :D
2012. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként a zsepis megoldás csak akkor jó (nekem) ha utána nem megyek el otthonról, mert nekem 1-2 zsepi nem biztos, hogy elég :) Talán egy kis kéztörülközőt kéne, de akkor meg olyan lennék, mintha egy elefánt f@sz lógna ott... :P
2012. szept. 27. 06:45
 4/4 anonim ***** válasza:
normális
2012. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!