Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kevés az ondó mitől van?...

Ha kevés az ondó mitől van? Mégha nem önkielégit előtte, akkor is?

Figyelt kérdés
Vagyha szexel előtte, akkor lehet kevés, vagy betegségtől is? vagy gyógyszertől?
2012. szept. 25. 12:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki irjon már hasznos választ:D
2012. szept. 25. 13:00
 2/8 anonim ***** válasza:

mért fér több üzemanyag egy kamionba, mint egy személyautóba? Mert nagyobb a TANK :D


egyébként meg tényleg.. legalábbis szerintem. Nem gondolom hogy bárminemű gyógyszer befolyásolná. Mennyire kevés? Pár csepp, vagy mi ?

2012. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, a pasinak kevés jött, már...első élvezése után is..másik véglet, mert volt olyan személy akivel voltam, hogy neki megcsöpögött..na a lényeg hogy mindig kevés jön neki...

ha előtte való napokban szexelt, akkor lehet kevés valakinek? vagy nem ettől függ?

2012. szept. 25. 13:12
 4/8 anonim válasza:

Velem ugyan ez van hónapok óta, kicsit kellemetlen érzéssel a zacsi meg a kifufogó közti rsznél ott bent, olyan zsibbsadós. El kéne menni dokihoh, de még nem szántam rá magam. Lehet a túlterheltségtől vann ( sokat verem) . De mostanában kevesebet és jobb a helyzet, de így is ha csak spontán kiverem, pl 5 perc alatt, akkor jó ha pár csepp jön, de ha sokáig elhúzom és bepörgök, akkor jön elég. Szóval érdekelne a dogom miértje engem is. Én prosztata vagy here- mellémhere gondra tippelek.

30F

2012. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet attól is ha valaki kiéli magát, túl sok nővel volt?vagy semmi köze?
2012. szept. 25. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki urulógussal.
2012. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát azt nem tehetem meg:)
2012. szept. 25. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Retrográd ejakuláció

Okai lehetnek: prosztataműtét, ideggyógyászati betegségek, születési rendellenességek.

Az ilyen típusú magömlés azt jelenti, hogy a sperma egyáltalán nem, vagy csak nagyon kis mennyiségben jut ki a húgycsövön keresztül, a többi a húgyhólyagba kerül. A fordított irányú ejakuláció során a sperma a hólyagban keveredik a vizelettel, és azzal együtt távozik majd a szervezetből. A hólyagban nem okoz károsodást.

2012. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!