Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges a prosztata megnagy...

Lehetséges a prosztata megnagyobbodás 17 évesen?

Figyelt kérdés
lehetséges a prosztata megnagyobbodás 17 évesen? mert ahoz képest amennyit iszok sokkal kevesebszer megyek WC-re....és akkor sem pisilek annyit amennyit kéne....+van 1 kis merevedési zavarom is....ez elég ok arra h azt higgyem az van? és ha igen mit tegyek? félek orvoshoz menni
2009. aug. 3. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A macskámnak is az van :D
2009. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezer más oka is van, hogy nem "pisilsz" annyit, a merevedési zavarnak is lehet ezer oka. Nem feltétlen prosztata. A prosztata-baj általában nehéz, fájdalmas, szakaszos vizeléssel jár. Az még nem ok erre, hogy te keveset (de azt mondjuk "jól") pisilsz.

Viszont mindenesetre jelez a szervezeted valamit, aminek utána kell nézni. Úgyhogy mindenképp keress fel egy orvost.

2009. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
urologushoz menj el, ez nem normalis h 17 evesen merevedesi gondjaid legyenek
2009. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nyár van, izzadsz, ezért pisilsz kevesebbet

kis mercedési zavarod mit fed?

2009. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem áll fel teljesen....maszturbáláskor nem kö kemény....ki tudom verni igy is...de nem értem ez mitöl lehet...csak mert nem volt még ien....és ha bnömmel vok akkor teljesen áll pedig még nem sexeltünk....de pl amikor csók+ölelkezés akkor nomrálisan áll...mióta elváltunk 1 napja nem áll fel normálisan
2009. aug. 4. 00:45
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy szervi bajod lenne
2009. aug. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az ilyennek lelki okai is lehetnek..
2009. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam.....de....edidg tiszta depi voltam és nem volt semmi gond...most nagyon rég óta végre boldog vagyok újra ezért nem értem...de pl most reggel arra ébredtem h teljesen norm volt...ált naponta verem ki....de most 4 napig nem tettem...lehetséges h ez az oka?
2009. aug. 4. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
erre már nme tudok válaszolni:D én nem hagytam szenvedni 2 napnál tovább.. .xd
2009. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi gond, elvégre nem pisilhetünk 7-8 litert egy nap. 1-1,5 liter a normális, afelett polyuriáról beszélünk 0,5-1 liter között oliguriáról 0,5 alatt pedig anuriáról. Semmi baja a prosztatádnak, a merevedési "zavarod" pedig csak átmeneti lelki probléma, el fog múlni, semmi baj.
2009. aug. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!