Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az a farkamon?

Mi lehet az a farkamon?

Figyelt kérdés
Már elég régóta a farkam lábam felőli oldalán ilyen pattanás szerű kiütések vannak,amiket ha kinyomok(már amelyiket lehet) fehér színű puha, de nem cseppfolyós,tehát olyan mint a pattanásban lévő váladék jön ki + a makkom alatt ugyan azon a részen(a combom felől) hasonló de sok kicsi ilyen izé van amiket nem lehet kinyomni... ez nem fájt még soha,de már vagy 4-5 éva ott van,csak szeretném megtudni,hogy mi ez? Senkitől nem kaphattam el,mivel még szűz vagyok ,de szeretném orvosolni,nehogy elkapják tőlem a jövőben.. Előtte szeretném megtudni mi ez?! Valaki tud segíteni? Előre is köszi! 17/F

2012. okt. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
dehát nem a farkadon van :D nem? szerintem pattanások azok. ha nagyon parázol, akkor menj el urológushoz vagy inkább háziorvoshoz, aki elirányít valahová.
2012. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehát régóta ott vannak már,és nem szeretném ha valaki elkapná tőlem... nagyon sűrűn van,nem úgy mint a pattanás.
2012. okt. 8. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van ilyen, mivel zsírcsomókról van szó, az erősebben pigmentált embereknek jobban látni

Most hogy felvilágosítottalak, szeretném ha nem piszkálnád őket, mert ártalmatlanok, nőket nem fogsz fertőzni nyugodt lehetsz, de ha piszkálod továbbra is akkor begyullad majd, és akkor már tényleg baj lesz belőle

20/F

2012. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát valamikor tényleg egy megnől,bepirosodik,és fáj,ha hozzáérek,vagy izzadság megy rá (tudjuk mikor) ,de amúgy nincsenek sehol sem pigment foltjaim
2012. okt. 8. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

A pigmentáltságot úgyértem, hogy neked és nekem több ilyen kis csomócska van, ilyen kaliberűek vagyunk

20/F

2012. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok ártalmatlan faggyúmirigyek!!
2012. okt. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szőrtüsző gyulladás is lehet,de izzadás mirigyek gyulladása is .Főleg nyári melegben jönnek ki ezek.

Ne piszkáld,inkább valami fertőtlenitővel lefújni,hintőporozni.Leszáritják ,talán el is tűnnek végleg

2012. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!